Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
6 °C
AAA

Kibice Ruchu Chorzów zbierają na 100-lecie!

Miasta
Kibice Ruchu Chorzów zorganizowali internetową zbiórkę internetową. Jej celem jest uzbieranie dodatkowych środków na obchody 100-lecia klubu.

Ruch Chorzów w tym roku świętuje 100-lecie swojego istnienia. Z tego powodu klub i środowiska z nim związane przygotowują się do obchodów. Jeszcze w grudniu ubiegłego roku przedstawiono nowy herb oraz aplikację mobilną. Możliwe, że na wiosnę odbędzie się mecz Polonia Bytom - Ruch Chorzów na Stadionie Śląskim. Jednak to nie wszystkie atrakcje, które mają zostać przygotowana. Do tego potrzebne są jednak środki finansowe, a jak wiemy, Ruch aktualnie nie należy do najbogatszych klubów. Dlatego środowiska kibicowskie postanowiły wesprzeć władze drużyny.

CZYTAJ TAKŻE - Ruch Chorzów szuka legendarnych Gliwicach

Na portalu zrzutka.pl kilka dni temu rozpoczęła się zbiórka. Jej celem jest 25 tysięcy złotych. Już teraz sympatycy zebrali już prawie 1/5 tej sumy -  W tym roku nasz Ruch obchodzi jubileusz 100 lecia istnienia. Z tej okazji kibice Ruchu postarali się o środki na organizację obchodów w ramach Budżetu Obywatelskiego. Szykuje się przednia zabawa dla wszystkich kibiców i sympatyków naszego klubu. Ponieważ jednak taki jubileusz obchodzi się raz na sto lat, nie będzie nam dane obchodzić jej ponownie. Dlatego wdzięczni losowi, że możemy w tym uczestniczyć, chcielibyśmy żeby obchody były jeszcze bardziej okazałe. Z tego powodu postanowiliśmy zorganizować zrzutkę 25 tyś. zł, które przeznaczone zostaną na godną oprawę oraz niespodziankę dla najmłodszych kibiców Ruchu. Chcemy, żeby stulecie Ruchu było dopracowane w każdym szczególe i wspominany przez dziesięciolecia. Pomóżcie nam w tym! - czytamy w opisie zbiórki.


Komentarze