Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
9 °C
AAA

Kibice Górnika Zabrze chcą opłacić kontrakt Angulo!

W Górniku Zabrze jest to naprawdę gorąca zima. Ważą się losy przyszłości w tym klubie Hiszpana Igora Angulo. Pomóc w zatrzymaniu piłkarza chcą kibice.

Kontrakt Igora Angulo wygasa w czerwcu 2020 roku. Sam Hiszpan nie ukrywa, że interesują się nim m.in. kluby z Turcji. Jeżeli Górnik będzie chciał zarobić coś na nim, będzie musiał sprzedać go w zimowym okienku transferowym. Ani Angulo, ani sam klub, nie chcą kończyć współpracy. Tyle, że wciąż nowego kontraktu nie ma!

Hiszpan, który już teraz jest nazywany w Zabrzu bohaterem, chce został przy Roosevelta. Jednak jak zawsze rozchodzi się o pieniądze. Piłkarz chce 2-letniego kontraktu i minimalnej podwyżki. Angulo przed świętami twierdził, że nie dostał jeszcze żadnej odpowiedzi i propozycji. Zarząd Górnika natychmiast zaprzeczył, informując, iż zaoferowano piłkarzowi kontrakt na rok z opcją przedłużenia na kolejny rok. Ale nikt nie wspominał o podwyżce.

CZYTAJ TAKŻE - Co dalej z Angulo?

Teraz do gry włączyli się kibice ze stowarzyszenia Socios Górnik. Chcą przekazać zarządowi klubu aż 100 tysięcy złotych. Pieniądze te miałyby być przeznaczone właśnie na podwyżkę dla Angulo. Socios są w stanie dać jeszcze więcej, jeżeli wesprą ich pozostali kibice.

fot. pap


Komentarze