Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
5 °C
AAA

Jerzy Brzęczek będzie gościem "Urodzin Gwiazd" w Czeladzi!

Wiadomości
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi organizuje imprezę, jakiej w mieście jeszcze nigdy nie było! "Urodziny Gwiazd" odbędą się już 23 maja. Na wydarzenie przybędzie wiele byłych trenerów i zawodników piłki nożnej, w tym były selekcjoner reprezentacji Polski - Jerzy Brzęczek.

23 maja 2021 r. w Czeladzi odbędzie się impreza "Urodziny Gwiazd", której organizatorem jest MOSiR. W wydarzeniu uczestniczyć będzie wiele znanych byłych trenerów i zawodników. piłkarskich Do Czeladzi zawitają m.in: : Jerzy Brzęczek, Zdzisław Podedworny, Radosław Gilewicz, Mariusz Śrutwa. 

Trener Brzęczek weźmie udział w panelu dyskusyjnym, który odbędzie się w Kopalni Kultury. Będzie również prowadzona na żywo transmisja online w mediach społecznościowych oraz możliwość oglądania na ekranie, który będzie ustawiona w placu Victora Vianna'a na Piaskach. Równocześnie z panelem dyskusyjnym będzie trwał turniej piłki nożnej dzieci w rocznikach 2011 i 2013 na stadionie MOSiR Czeladź przy ul. Mickiewicza zorganizowany przez APN GP Czeladź - czytamy w opisie wydarzenia. 

Podczas imprezy odbędzie się wiele turniejów piłkarskich oraz mecz Reprezentacji Śląska Oldbojów przeciwko Reprezentacji Zagłębia Dąbrowskiego. Podczas trwania wydarzenia zbierane będą pieniądze na leczenie Nicoli Wcisło, która zmaga się z wadą serca - informują organizatorzy. 

Wstęp na imprezę to cegiełka wrzucona do puszki na chorą Nikolę. Obowiązuje limit do 25 procent widowni.