Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
11 °C
AAA

Górnik Zabrze - na papierze lepiej niż w rzeczywistości?

Wiadomości
22 – tyle razy piłkarze Górnika wychodzili na boisko. Zarówno jak w meczach ligowych i pucharowych. Wyniki sportowe kibiców nie zadowalają, a jak podsumowuje tę rundę klub?

Górnik Zabrze w tej rundzie wygrał jedynie 6 meczów, 8 zremisował i tyle samo przegrał. Wynik na pewno nie zadowala kibiców „trójkolorowych”.

[CZYTAJ TAKŻE: Lukas Podolski w Górniku Zabrze? To realna perspektywa!]

Osłodą mogą być wyniki zabrzan u siebie. W domowych meczach Górnik wygrał w Zabrzu pięć meczów, cztery zremisował, przegrywając tylko z Lechem w lidze.

Kibice mogą zarzucać piłkarzom niską skuteczność w ataku i defensywie. Bilans bramek jest wyrównany na 30 strzelonych goli stracili 29. Statystyki podwyższyła wysoka wygrana 6:0 w 1/32 finału Pucharu Polski z Polonią Środą Wielkopolską.

Żaden z piłkarzy Górnika nie ujrzał jesienią czerwonej kartki. Najwięcej żółtych kartek obejrzał Boris Sekulić (6). Kilku piłkarzy było napominanych pięciokrotnie: Paweł Bochniewicz, Mateusz Matras, Szymon Matuszek oraz Przemysław Wiśniewski. Klub przechodzi kryzys. Jego wyniki od dwóch sezonów nie zadawala nikogo. Poprzedni ukończył na 11. miejscu. Kibice martwią się, że klub może spaść z najwyżej ligi.


Komentarze