GieKSa Katowice pokonała rywali z Krakowa

GKS Katowice stadion 1

Redakcja

21 czerwca 2020

Piłkarze z Katowic w meczu 27. kolejki 2 Ligi pokonali Garbarnię Kraków! Obie bramki wpadły w drugiej połowie.

Spotkanie odbyło się na stadionie przy ul. Bukowej, bez udziału publiczności. Gospodarze w pierwszej połowie stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, ale żadna z nich nie zakończyła się golem. W drugiej natomiast to Garbarnia była bliżej gola. Wszystko zmieniło się w 72. minucie, kiedy do Stefanowicz wykorzystał rzut karny. W 83. minucie Wroński, który wszedł chwilę wcześniej na boisko, wykorzystał gapiostwo obrońców i ustalił wynik meczu na 2:0. GKS Katowice nadal znajduje się w czele tabeli i walczy o awans do 1 Ligi.

GKS Katowice: Mrozek - Michalski, Janiszewski, Jędrych, Dampc - Kiebzak (88. Szwedzik), Stefanowicz, Habusta, Błąd (86. Urynowicz), Woźniak (80. Wroński) - Kurbiel (74. Rogalski)

Garbarnia Kraków: Frątczak - Klimek (74. Wyjadłowski), Mruk (83. Feliks), Włodyka, Masiuda, Radwanek (63. Szewczyk), Kuczak, Marszalik, Kostrubała, Kołbon, Nakrosius