Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
10 °C
AAA

Dziennikarz kontra Ruch Chorzów!

W niedzielę na Twitterze rozpętała się burza, wokół wpisu Krzysztofa Stanowskiego. Założyciel portalu "Weszło" i drużyny KTS Weszło, podziękował ironicznie Ruchowi Chorzów za oddanie bramkarza.

W sobotę w Gliwicach odbył się turniej towarzyski Amber Cup 2020. Zwyciężyła drużyna KTS Weszło, stworzona przez dziennikarza - Krzysztofa Stanowskiego. Najlepszym bramkarzem turnieju został Dominik Byszewski. Goalkeeper z rocznika 2000 przeszedł do KTS z Ruchu Chorzów. Chociaż według Stanowskiego nie do końca. Byszewski zakończył karierę i chciał rozpocząć studia w Warszawie. Jednak zmienił zdanie i zdecydował się zagrać w drużynie... Stanowskiego. Jak relacjonował dziennikarz jakiś czas temu, Ruch niespodziewanie zażądał 2 tysiące złotych za swojego wychowanka. 

CZYTAJ TAKŻE - Amber Cup 2020 [GALERIA]

Klub z Warszawy pieniądze przekazał za Byszewskiego. Po turnieju w Gliwicach Stanowski postanowił wbić klubowi szpilkę. Podziękował ironicznie Niebieskim za tanią sprzedaż piłkarza, o którego mają pytać kluby z Dani czy Hiszpanii.

W komentarzach pod jego wpisem rozpętała się małą dyskusja, w której Stanowski zaczął atakować Ruch. Zacytował między innymi słowa, które miał usłyszeć jego współpracownik w rozmowie z sekretariatem Ruchu. Wynika z niej, że klub był obojętny wobec losu tego piłkarza i chciał tylko należny za niego ekwiwalentu.


Komentarze