Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
6 °C
AAA

Czas poznać historię Ruchu Chorzów!

Miasta
Do sprzedaży trafił pierwszy tom z certyfikowanej, numerowej kolekcji odznak. Jednocześnie wystartowały licytacje egzemplarzy oznaczonych numerami od 1 do 9. W tomach ukazana jest historia Ruchu Chorzów - wszystko z okazji 100-lecia istnienia klubu.

Wraz z wypuszczaniem do sprzedaży kolejnych z czternastu tomów, za każdym razem licytowane będą egzemplarze oznaczone numerami od 1 do 9. Licytacje będą prowadzone na portalu Allegro. Pierwsze aukcje już trwają. Zapraszamy do licytowania! Cena wywoławcza limitowanej edycji na Allegro – 192 zł.

CZYTAJ TAKŻE - Kibice Ruchu płacą za strzelone bramki

Kolekcja składa się z serii 14 tomów, każdy w limitowanym nakładzie 100 egzemplarzy z grawerowanymi numerami. Pierwszy tom zawiera trzy odznaki na pin z serii „Flagi” (Śląsk, Polska, Ruch). W kolejnych tomach, wydawanych cyklicznie, znajdą się odznaki oraz monety związane z mistrzostwami Ruchu. Odznaki umieszczone są w dedykowanych pudełkach, a monety w specjalnych kapslach przytwierdzonych do okładki za pomocą specjalnej pianki, którą można oderwać nie pozostawiając żadnego śladu. Seria zostanie zakończona 14 tomem, w którym znajdzie się specjalna odznaka na 100-lecie Ruchu. Treści i zdjęcia umieszczone w kolejnych tomach przygotował i opracował Grzegorz Joszko, autor książki „Niebieskie Majstry”.

Źródło: informacja prasowa


Komentarze