Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
16 °C
AAA

Arkadiusz Milik piłkarzem Juventusu?!

Arkadiusz Milik ustalił warunki indywidualnego kontraktu z Juventusem Turyn - podały w ostatnich dniach włoskie media. Czy to oznacza, że reprezentant Polski dołączy do swojego kolegi z kadry, Wojciech Szczęsnego?

Sporo zamieszania w ostatnich dniach wywołuje we włoskiej prasie nazwisko Arkadiusza Milika. Zawodnik Napoli, któremu kończy się kontrakt w czerwcu 2021 roku nadal nie doszedł do porozumienia ze swoim obecnym pracodawcą. 26 latek jest łakomym kąskiem dla wielu klubów. Wiele wskazuje jednak na to, że reprezentant Polski dołączy do drużyny mistrza Włoch

Napoli oczekuje za reprezentanta Polski aż 45 mln euro. Nie zamyka się jednak na inne rozwiązania. Zdaniem włoskich mediów w grę wchodzi wymiana. Gennaro Gattuso upatrzył sobie nawet zawodnika, którego chciałby pozyskać na tej zasadzie - donoszą media. 

Chodzi o  Federico Bernardeschiego, który miałby zająć miejsce Jose Callejona. Hiszpan prawdopodobnie opuści Neapol po zakończeniu obecnego sezonu Seria A.

Biorąc pod uwagę wszystko, co pojawiło się w mediach w ostatnich kilku dniach, chcę wyjaśnić, że są to tylko plotki. Niektóre z nich nawet okazują brak szacunku Napoli jako klubowi - powiedział David Pańtak, agent piłkarza w Interii.

W ostatnich dniach włoska prasa informowała nawet o tym, że Milik ustalił już warunki indywidualnego kontraktu z Juve a do przejścia zawodnika potrzebne jest już tylko porozumienie pomiędzy klubami. 


Źródło: www.meczyki.pl/sport.interia.pl/własne
Foto: Facebook


Komentarze