Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
10 °C
AAA

Aplikacja Ruchu działa sprawnie! Klub stawia kolejne cele

Sporym sukcesem zakończyła się pierwsza zbiórka w klubowej aplikacji. Wraz z nowym rokiem ruszyła nowa. Klub zbiera na sprzęt fizjoterapeutyczny.

Pierwszym celem było zebranie 5000 zł na remont szatni pierwszej drużyny. Potrzebną kwotę udało się szybko uzbierać, a prace remontowe już ruszyły!

W aplikacji pojawił się już nowy cel. Niedługo rusza okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Ruch Chorzów chce doposażyć gabinet fizjoterapeutyczny.

[CZYTAJ TAKŻE: Aplikacja Ruchu Chorzów coraz częściej pobierana]

Klub potrzebuje nowego stołu rehabilitacyjnego. Aktualnie używany jest w jak to określono "opłakanym stanie". Dodatkowo klub chce zakupić urządzenie Recovery Pump, które pozwala przyspieszyć proces regeneracji po meczach czy ciężkich treningach.

Na zrealizowanie tego celu Ruch Chorzów potrzebuje 12 tys. zł.

W jaki sposób działa aplikacja? Jej podstawowa funkcja to współpraca ze stałymi partnerami. W ciągu ostatnich 2 tygodni Ruch nawiązał kontakt z 20 stacjonarnymi sklepami, a baza partnerów cały czas ma rosnąć. Po zarejestrowaniu karty płatniczej w aplikacji (można zarejestrować maksymalnie 5), należy zapłacić nią u partnerów. Wtedy Niebiescy otrzyma konkretny procent z tych zakupów. W aplikacji znajdują się wszystkie informacje o partnerach – wraz z procentem jaki idzie na klub.