Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
28 °C
AAA

Angulo i Podolski nie będą grali w Górniku?!

Hiszpański piłkarz odrzucił ofertę, którą przedstawił mu klub i wszystko wskazuje na to, że pożegna się z klubem. Do Górnika Zabrze najpewniej nie dołączy także Lukas Podolski, którym zainteresowane są inne kluby.

To może być mocny cios dla Górnika Zabrze. Igor Angulo swoją postawą i skutecznością wydaje się być trzonem zespołu. Niestety w rundzie wiosennej może go zabraknąć. Klub zaproponował Hiszpanowi kontrakt na rok, z opcją przedłużenia na kolejne 12 miesięcy. Na to nie chce przystać piłkarz, który chce dwuletniego kontraktu.  Igorem Angulo zainteresowany jest turecki klub Adan Demirspor. To jego ofertę piłkarz weźmie pod uwagę w razie niedogadania się z Górnikiem Zabrze.

[CZYTAJ TAKŻE: Piłkarze Górnika Zabrze kończą urlopy. Teraz ciężka robota albo spadek!]

Tymczasem fani wciąż liczą na to, że legenda... niemieckiej piłki Lukas Podolski zagra w koszulce Górnika Zabrze. To jednak też może nie nastąpić. Mimo pojawiających się tego typu informacji, choć piłkarz rozmawia z klubem z Zabrza, to wydaje się coraz pewniejsze, że wybierze inny kierunek. A obietnica, że zagra w Górniku na koniec kariery będzie musiała jeszcze zaczekać. 

Lukas Podolski otrzymał ciekawą ofertę od brazylijskiego klubu Flamengo Rio de Janerio i to tam najprawdopodobniej trafi. Piłkarzem zainteresowane jest również niemieckie FC Köln.