Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
11 °C
AAA

31-latka zabiła swojego 42-letniego męża. Nowe fakty

Miasta
Nowe doniesienia dotyczące tragedii, która miała miejsce w weekend w Zimnowodzie (powiat kłobucki). W nocy z soboty na niedzielę podczas awantury rodzinnej żona miała zabić męża poprzez dźgnięciem nożem.

Do tragicznego zdarzenia doszło w gminie Lipie (powiat kłobucki). W nocy z soboty na niedzielę podczas domowej awantury zginął mężczyzna. Pierwszy o sprawie poinformował portal Klobucka.pl. Oficer prasowy KMP w Kłobucku potwierdził, że około godz. 1 służby otrzymały zgłoszenie możliwego morderstwa. Funkcjonariusze potwierdzili to po przybyciu na miejsce. Najprawdopodobniej żona ugodziła męża nożem, co zakończyło się zgonem mężczyzny. Pod nadzorem prokuratora z Częstochowy zabezpieczono wszystkie ślady, w tym możliwe narzędzie zbrodni. Podejrzana została zatrzymana.

CZYTAJ TAKŻE - Morderstwo podczas domowej awantury

W chwili zdarzenia w domu przebywało jedno dziecko. Jak donosi Klobucka.pl, policja już wcześniej interweniowała w domu, w którym doszło do tragedii. Prokuratura już przesłuchała kobietę, wobec której wystosowano wniosek o tymczasowy areszt. Podejrzana miała być pod wpływem alkoholu podczas popełniania zbrodni.


Komentarze