Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
10 °C
AAA

100 piłkarzy na 100-lecie Ruchu! Zbierz ich wszystkich

Miasta
Ruch Chorzów chce ponownie zachęcić kibiców do działania za pomocą aplikacji mobilnej. Rozpoczęła się zabawa "100 piłkarzy na 100-lecie".

Albumy trafiły do sprzedaży w poniedziałek, 17 lutego i będą dostępne w Strefie Kibica przy Cichej w cenie 29 zł. Składa się on ze 106 pól na naklejki z opisami: 100 piłkarzy, w tym 4 asy – Bronisław Bula, Gerard Cieślik, Zygmunt Maszczyk i Ernest Wilimowski oraz 6 zasłużonych trenerów.

CZYTAJ TAKŻE - Puchar 100-latków

Naklejki można zdobyć robiąc zakupy w stacjonarnych punktach partnerskich oficjalnej aplikacji Ruchu. Po okazaniu na telefonie zainstalowanej aplikacji otrzymacie jedną naklejkę za każde 20 zł wydane przy użyciu zgłoszonej w aplikacji karty płatniczej. Naklejki asów i trenerów wydawane są na specjalnych zasadach – tylko przy jednorazowym zakupie powyżej 100 zł. Naklejki są losowane i odbierane bezpośrednio w punktach partnerskich od razu przy zakupach! Wkrótce zbieranie naklejek będzie możliwe także przy zakupach internetowych.

Akcja trwa do końca marca. Nie bierze w niej udziału sala zabaw Safari w Rudzie Śląskiej. W przypadku Strefy Kibica naklejki można otrzymać wyłącznie przy zakupie gadżetów. Klub przygotował 56000 naklejek.