Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
19 °C
AAA

W Istebnej powalczą o puchar prezydenta Chorzowa

Skocz w Beskidy
Chorzów
TAGI narty, turniej, skocz na narty, Beskidy, Istebna, Chorzów, Skocz w Beskidy
Ruszyły zapisy na IX Zawody w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie o Puchar Prezydenta Miasta Chorzów. Zawody odbędą się 8 lutego w ośrodku narciarskim „Złoty Groń”.

Narciarze i snowboardziści, podobnie jak w poprzednich edycjach, będą mieli do pokonania trasę slalomu giganta w dwóch przejazdach. Rywalizacja będzie przebiegać w kilkunastu kategoriach indywidualnych. Dodatkowo zostanie przeprowadzona klasyfikacja rodzinna. Najlepsi mogą liczyć na medale i atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy otrzymają rabat na karnety narciarskie.

[CZYTAJ TAKŻE: Skocz w Beskidy z ... boSKIm KUBĄ!]

To dziewiąta edycja zawodów. Narciarze będą rywalizować w Istebnej. Narciarze zawalczą o puchar prezydenta miasta Chorzów.

Na stoku przewidziano również wiele innych atrakcji. W porównaniu do zeszłorocznych zawodów zaszła ważna zmiana regulaminowa. Obecnie wszyscy zawodnicy muszą startować w kaskach. Stawienie się na starcie bez kasku zakończy się dyskwalifikacją. Zmieniła się również godzina rozpoczęcia zawodów.

Narciarze wystartują o godzinie 10:00. Zgłoszenia do zawodów można dokonać wyłącznie za pomocą formularza internetowego.


Komentarze