Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
23 °C
AAA

Największy zimowy festiwal ponownie zawita do Szczyrku!

Skocz w Beskidy
Szczyrk
TAGI snowfest, wydarzenia w Szczyrku, imprezy w szczyrku
fot. SnowFest Festival/facebook
Dwa miesiące dzielą nas od największego muzycznego święta w samym środku zimy, czyli od 9. edycji jedynego i niepowtarzalnego festiwalu SnowFest Powered By Tauron. Łączy on w sobie elementy muzyki, sztuk wizualnych, sportów zimowych, pysznego jedzenia oraz niepowtarzalnej atmosfery, którą rok w rok tworzą wszyscy przyjezdni do zimowej stolicy Polski - Szczyrku.

4 i 5 marca 2022 Szczyrk odwiedzą m.in. najpopularniejszy hip-hopowy skład w Polsce - PRO8L3M, odnoszący międzynarodowe sukcesy polski duet elektroniczny – Catz ’n Dogz, ulubieńcy publiczności, a także lirycznego geniusza i mistrza słowa Łony i Webbera, którzy na SnowFest zajrzą w eskorcie zespołu The Pimps. Nie zabraknie także czołowych przedstawicieli z nieocenionym wkładem w rozwój sceny drum`n bass, doskonałych dj-ów i producentów, którzy mają olbrzymi wkład w rozwój tego gatunku – Metrik i Culture Shock.

Na festiwalu pojawią się również 2manydjs, czyli jedni z najbardziej szanowanych duetów w historii elektroniki oraz pionierzy współczesnego klubowego brzmienia, Third Son – wschodząca gwiazda i autor niezwykle ciepło przyjętego występu podczas CARBON Silesia Festival, nowa nadzieja polskiego hip-hopu – Miętha, nieformalni ambasadorowie festiwalu – Łąki Łan, a także pierwszy, polski producent drum’n’bass w katalogach najważniejszych wytwórni na świecie – Living Plastic

To jeszcze nie wszyscy wykonawcy, którzy pojawią się na SnowFest w Szczyrku ale już teraz warto zaopatrzyć się w bilety i ze spokojem wyczekiwać na pierwszy marcowy weekend. Baza noclegowa w mieście także ma swoje ograniczenia, a kwatery i pokoje szybko znikają, więc nie należy tego zostawiać na ostatnią chwilę.