Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
26 °C
AAA

Nadzieje Beskidzkie w Wiśle

Skocz w Beskidy
Wisła
TAGI wydarzenia w Wiśle, Beskidzkie Nadzieje, Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
fot. UM Wisła
Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe wspólnie z rodzicami zawodników,trenerami i działaczami klubu zorganizowało zawody z cyklu Nadzieje Beskidzkie w skokach i kombinacji norweskiej. W zawodach uczestniczyło 33 chłopców i 12 dziewczynek z Polski i Czech.

W Wiśle Centrum oraz trasach biegowych Ośrodka "Jonidło" odbyły się Międzynarodowe Zawody w Skokach Narciarskich i Kombinacji Norweskiej Dzieci i Młodzieży z cyklu "Beskidzkie Nadzieje".

Wyniki:

K10 dziewczyny 2012r i młodsze

1.Fizkova Sabina            2013r         9,0/9,0    216,0 pkt    Ski Klub Kozlovice /Czechy/

2.Kryśkova Elen             2013r         8,0/7,5    195,0 pkt    TJ Frenśtat/Czechy/

3,Michalczuk Wiktoria   2013r         7,0/7,0    186,0 pkt     WSS Wisła

4.Belikova Tereza           2013r         7,0/6,5    182,0 pkt     TJ Frenśtat/Czechy/

5.Kobielusz Patrycja       2012r         8,0/5,5    181,5 pkt     WSS Wisła

6.Ścisłowicz Maja           2012r         6,5/3,0    147,0 pkt     LKS Klimczok Bystra

7.Fizkova Elen                 2016r         2,0/2,0    114,0 pkt     Ski Klub Kozlovice/Czechy/

8.Kobielusz Zofia            2016r         2,0/2,0       80,0 pkt     WSS Wisła

K 10 chłopcy 2014r i młodsi

1.Matuszny Marek            2014r         9,0/10,5  228,0 pkt      WSS Wisła

2.Nawrocki Adam            2014r         9,5/10,0   225,0 pkt      WSS Wisła

3.Michalczuk Oliwier        2015r        9,0/9,5     219,0 pkt      WSS Wisła

4.Aleksandrowicz Karol    2015r        1,5/1,5       75,0 pkt       LKS Klimczok Bystr

5.Tembo Damian PK         2012r         8,5/9,0     2014 pkt       TJ Frenśtat/Czechy/

K20 dziewczyny 2008-2011r

1.Fender Julia                     2010r        19,0/19,0   226,4 pkt    LKS Klimczok Bystra

2.Kubas Wiktoria               2011r         16,5/15,5  194,2 pkt     WSS Wisła

3.Ściborski Marta               2008r         16,5/16,0  193,8 pkt     WSS Wisła

4.Mićutkova Adriana         2011r          16,0/16,0  189,2 pkt     TJ Frenśtat/Czechy/

K20 chłopcy 2012-2013r

1.Grzanka Grzegorz           2012r          21,0/20,5  252,1 pkt     LKS Olimpia Goleszów

2.Kwiatkowski Karol         2012r          18,0/19,0  233,2 pkt      LKS Klimczok Bystra

3.Wałach Paweł                  2012r          19,0/19,5  227,0 pkt     WSS Wisła

4.Sosna Wiktor                2012r            18,5/18,0  223,6 pkt     WSS Wisła

5.Bujok Dominik            2012r              18,0/17,0  207,8 pkt     WSS Wisła

6.Matuszny Bartosz             2013r          16,5/15,5  195,2 pkt     WSS Wisła

7.Rzeszótko Tadeusz           2013r          15,5/16,5  193,2 pkt     WSS Wisła

8.Mika Premek                     2012r          15,5/16,0  189,6 pkt     TJ Frenśtat

9.Elek Szimon                      2012r          15,5/15,5  178,0 pkt      Ski Klub Kozlovice/Czechy/

10.Belik Dominik                 2013r          15,5/16,0  173,6 pkt      TJ Frenśtat/Czechy/

11.Juroszek Wojciech           2013r          15,5/14,5  148,8 pkt      LKS Olimpia Goleszów

12.Kmiecik Dawid                2013r          12,0/11,0  131,9 pkt      LKS Klimczok Bystra

13.Mika Dawid  PK              2010r          18,5/19,5  230,9 pkt      LKS Klimczok Bystra

14.Plachownik Marcin           2010r         16,0/16,0  195,2 pkt      LKS Klimczok Bystr

15.Grzanka Karol                  2010r          18,0/15,0  194,4 pkt      LKS Olimpia Goleszów

16.Neverly Lukas                   2010r         15,0/15,0  172,8 pkt      TJ Trinec/Czechy/

K40 chłopcy 2010-2011r

1.Rus Mateusz                        2010r         41,0/40,5  279,2 pkt       LKS Klimczok Bystra

2.Pilch Adam                          2011r         41,5/40,0  277,2 pkt       WSS Wisła

3.Janda Oliver                         2010r         39,5/40,0  274,0 pkt       TJ Frenśtat/Czechy/

4.Klimunt Konrad                   2011r         33,0/33,5  196,7 pkt       WSS Wisła

5.Cieślar Michał                      2010r         33,0/32,5  190,6 pkt       WSS Wisła

6.Zavodny Ondrej                   2011r          32,5/30,0  175,8 pkt       TJ Frenśtat/Czechy/

7.Pierzchała Paweł                  2011r          28,5/31,5  161,8 pkt       WSS Wisła

8.Małyjurek Jan                   2011r           28,0/30,5  155,4 pkt     WSS Wisła

9.Nawrocki Jakub                2011r           29,0/29,0  153,6 pkt     WSS Wisła

10.Rzeszótko Franciszek     2011r           29,5/25,0  144,0 pkt     WSS Wisła

11.Mika Radek    PK           2009r           35,5/36,0  209,2 pkt     TJ Frenśtat

12.Cichowlas Jakub             2009r           34,0/34,5  197,4 pkt     WSS Wisła

 

Kombinacja Norweska trasy bigowe Wisła-Jonidło

Dziewczyny 2012r i młodsze 1 km

1 Kobielusz Patrycja   2012r   bieg 5,58(1)     WSS Wisła

2.Kobielusz Zofia       2016r    bieg 7,47(2)     WSS Wisła

Chłopcy 2014r i młodsi  1 km

1.Nawrocki Adam      2014r    bieg 4,50(1)     WSS Wisła

2.Matuszny Marek      2014r    bieg 5,24(2)     WSS Wisła

Chłopcy 2012-2013r   1 km

1.Wałach Paweł           2012r   bieg 3,55(1)      WSS Wisła

2.Bujok Dominik         2012r   bieg 4,44(2)      WSS Wisła

3.Matuszny Bartosz     2013r   bieg 4,47(3)       WSS Wisła

4.Rzeszótko Tadeusz   2013r   bieg 6,45(4)       WSS Wisła

Dziewczyny 2008-2011r  1 km

1.Ściborski Marta         2008r   bieg 4,23(1)       WSS Wisła

Chłopcy 2010-2011r         2 km

1.Pilch Adam                2011r   bieg 7,08(1)      WSS Wisła

2.Klimunt Konrad         2011r   bieg 8,11(3)      WSS Wisła

3.Cichowlas Jakub PK  2009r   bieg 8,08(2)      WSS Wisła

4.Pierzchała Paweł        2011r   bieg 8,24(4)      WSS Wisła

5.Nawrocki Jakub          2011r   bieg 9,31(5)      WSS Wisła

6.Małyjurek Jan             2011r   bieg 9,58(6)      WSS Wisła

7.Rzeszótko Franciszek 2011r   bieg 12,24(7)    WSS Wisła

 

Źródło: UM Wisła


Komentarze