Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
12 °C
AAA

Idealny weekend na narty. Warunki? Znakomite

Skocz w Beskidy
TAGI warunki, warunki narciarskie, Beskidy, Skocz w Beskidy, skocz na narty, narty, Wisła, Szczyrk, Istebna
W Beskidach trochę posypało śniegu i panuje lekki mróz. Stacje narciarskie czeka oblężenie, gdyż warunki na stokach są bardzo dobre.

1. Wisła – Klepki

Temperatura na minusie, to pozwoli na utrzymanie się śniegu. Choć na trasie pokrywa śnieżna jest sztuczna to jeździ się dobrze. Czynne są wszystkie trasy. Pokrywa śniegu 40-80 cm. Warunki bardzo dobre

2. Wisła – Siglany

Warunki bardzo dobre, temperatura jedna kreska poniżej zera. Wszystkie trasy są czynne. Spoczywa na nich sztuczny śnieg o grupości 60-80 cm.

3. Szczyrk – Biały Krzyż

Stok idealny dla fanów naturalnego śniegu. Warunki bardzo dobre. Pokrywa naturalnego śniegu o grubości 50-80 cm. Czynne są wszystkie trasy. Temperatura na górze wynosi -3 stopnie Celsjusza.

4. Wisła – Stacja narciarska STOK

Warunki dobre. Sztuczny śnieg o grubości 20-40 cm nie jest idealny, ale pozwoli na świetną zabawę. Temperatura to jedna kreska powyżej zera. Dla narciarzy dostępne są wszystkie trasy.

5. Wisła – Skolnity

Lekki mróz pozwoli na utrzymanie się sztucznego śniegu o grubości 35-55 cm. Warunki dobre dla narciarzy. Można korzystać ze wszystkich wyciągów i tras.

6. Szczyrk – Beskid Sport Arena

Sztuczny śnieg o grubości 30 – 55 cm powoduje, że warunki są dobre. Na stoku panuje lekki mróz. Dostępne są 3 z 4 wyciągów. Narciarze nie mogą skorzystać z najtrudniejszego stoku.

7. Istebna – Złoty Groń

Na narciarzy czekają dwie dostępne trasy. Panujące warunki są dobre. Stok jest ośnieżony sztucznym śniegiem. Jego grubość wynosi 40 cm. Temperatura powietrza to -2 stopnie Celsjusza.


Komentarze