Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
5 °C
AAA

Za nami wielkie emocje w IV Lidze!

#Regionalna piłka
Sezon piłkarski, mimo wciąż trwającej pandemii Covid-19, rozkręca się coraz bardziej. Również w naszym regionie, gdzie emocji w miniony weekend nie brakowało! Sprawdźcie wyniki drużyn z woj. śląskim, które rywalizują w IV Lidze!

ZINA IV LIGA, gr. I

kolejka nr 9

Śląsk Świętochłowice    1-0    Przemsza Siewierz    19 września, 16:00

RKS Grodziec (Będzin)    2-1    Znicz Kłobuck    19 września, 11:00

Drama Zbrosławice    2-0    Szombierki Bytom    19 września, 12:30

Szczakowianka Jaworzno    2-2    Polonia Łaziska Górne    19 września, 16:00

AKS Mikołów    0-0    Ruch Radzionków    19 września, 16:00

Unia Kosztowy (Mysłowice)    3-1    MKS Myszków    19 września, 16:00

Unia Dąbrowa Górnicza    2-1    Sarmacja Będzin    19 września, 11:00

Raków II Częstochowa    1-1    Warta Zawiercie    20 września, 12:00

Tabela

1. Unia Kosztowy (Mysłowice) - 21 pkt

2. Warta Zawiercie - 20 pkt

3.Raków II Częstochowa - 18 pkt

4. Polonia Łaziska Górne - 17 pkt

5. Znicz Kłobuck - 14 pkt

6. Unia Dąbrowa Górnicza - 14 pkt

7. Ruch Radzionków - 13 pkt

8. Gwarek Ornontowice - 11 pkt

9. Szczakowianka Jaworzno - 11 pkt

10. Śląsk Świętochłowice - 10 pkt

11. Przemsza Siewierz - 9 pkt

12. Sarmacja Będzin - 8 pkt

13. Szombierki Bytom - 7 pkt

14. AKS Mikołów - 7 pkt

15. MKS Myszków - 7 pkt

16. RKS Grodziec (Będzin) - 7 pkt

17. Drama Zbrosławice - 4 pkt

ZINA IV LIGA, gr. II

kolejka nr 9

Unia Książenice    3-2    MRKS Czechowice-Dziedzice    19 września, 16:00

Odra Centrum Wodzisław Śląski    2-1    Orzeł Łękawica    19 września, 16:00

GKS Radziechowy-Wieprz    1-4    Iskra Pszczyna    19 września, 16:00

Unia Turza Śląska    2-0    Kuźnia Ustroń    20 września, 16:00

Jedność 32 Przyszowice    0-3    LKS Czaniec    19 września, 16:00

Podbeskidzie II Bielsko-Biała    3-5    GKS II Tychy    19 września, 11:00

Jasienica    0-2    Odra Wodzisław Śląski    19 września, 16:00

Rozwój Katowice    5-0    LKS Bełk    19 września, 11:00

Tabela

1. Unia Książenice  - 21 pkt

2. Odra Wodzisław Śląski - 21 pkt

3. LKS Czaniec - 15 pkt

4. Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 14 pkt

5. MRKS Czechowice-Dziedzice - 14 pkt

6. LKS Bełk - 14 pkt

7. Orzeł Łękawica - 13 pkt

8. Drzewiarz Jasienica - 13 pkt

9. Rozwój Katowice - 12 pkt

10. Kuźnia Ustroń - 11 pkt

11. Unia Turza Śląska - 10 pkt

12. GKS II Tychy - 10 pkt

13. Spójnia Landek - 9 pkt

14. Odra Centrum Wodzisław Śląski - 9 pkt

15. Iskra Pszczyna - 6 pkt

16. Jedność 32 Przyszowice - 6 pkt

17. GKS Radziechowy-Wieprz - 5 pkt


Komentarze