Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-6 °C
AAA

Weekend pełen piłkarskich emocji!

#Regionalna piłka
Zaczynamy weekend, w którym nie zabraknie piłkarskich emocji! Niestety kibice nadal nie mogą zawitać na stadiony i wesprzeć dopingiem swoje ulubione drużyny.

Piątek


18.00
PKO Ekstraklasa
Piast Gliwice – Wisła Płock,
Fortuna I liga
GKS Tychy – GKS 1962 Jastrzębie,

20.15
Statscore Futsal Ekstraklasa
Piast Gliwice – Rekord Bielsko-Biała,

Sobota


10.00
IV liga kobiet – II grupa
Rekord II Bielsko-Biała – UKKS Istebna,
I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
ROW 1964 Rybnik – Piast Gliwice,
Stadion Śląski Chorzów – TS Podbeskidzie,
GKS Tych – Zagłębie Sosnowiec,

10.30
I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
Ruch Radzionków – BTS Rekord,

11.00
Zina IV Liga – I grupa
RKS Grodziec – JSP Szczakowianka,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Piast II Gliwice – KS 94 Rachowice,
Concordia Knurów – Burza Borowa Wieś,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Katowice)
MK Górnik Katowice – Wawel Wirek,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
Wisła Strumień – Spójnia Zebrzydowice,

12.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
Clearex Chorzów – FC Toruń,
Zina IV Liga – I grupa
Znicz Kłobuck – Unia Kosztowy,
Centralna Liga Juniorów U17
Ruch Chorzów – Gwarek Zabrze,

14.00
III liga kobiet
Czarni II Sosnowiec – Polonia Świdnica,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
KS Panki – Promień Glinica,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Katowice)
LGKS 38 Podlesianka Katowice – Sparta Katowice,
Naprzód Lipiny – Górnik 09 Mysłowice,
Pogoń Imielin – MKS Siemianowiczanka,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Górnik Wojkowice – Źródło Kromołów,
Zagłębie II Sosnowiec – Tęcza Błędów,
Unia Ząbkowice – Cyklon Rogoźnik,
Górnik Piaski – Błękitni Sarnów,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
Sokół Wola – Pasjonat Dankowice,
Centralna Liga Juniorów U15
Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin,

14.15
II liga
Skra Częstochowa – GKS Katowice,

14.30
III liga
Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia-Stal Świdnica,
Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław,
Pniówek Pawłowice – LKS Goczałkowice,
ROW 1964 Rybnik – MKS Kluczbork,

15.00
Zina IV Liga – I grupa
Szombierki Bytom – Raków II Częstochowa,
Gwarek Ornontowice – Drama Zbrosławice,
Śląsk Świętochłowice – AKS Mikołów,
Polonia Łaziska Górne – Warta Zawiercie,
Zina IV Liga – II grupa
MRKS Czechowice-Dziedzice – GKS II Tychy,
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Jedność 32 Przyszowice,
Unia Książenice – Spójnia Landek,
GKS Radziechowy-Wieprz – Unia Turza Śląska,
Orzeł Łękawica – Podbeskidzie II Bielsko-Biała,
Iskra Pszczyna – Drzewiarz Jasienica,
Kuźnia Ustroń – Rozwój Katowice,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Bytom)
Orzeł Miedary – Sokół Orzech,
Unia Strzybnica – Czarni Kozłowa Góra,
Górnik Bobrowniki Śląskie – Olimpia Boruszowice,
Silesia Miechowice – Orzeł Biały Piekary Śląskie,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Zabrze)
Czarni Pyskowice – Sośnica Gliwice,
ŁTS Łabędy – Przyszłość Ciochowice,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Gmina Kłomnice – Zieloni Żarki,
Grom Cykarzew – Warta Mstów,
Orzeł Kiedrzyn – Piast Przyrów,
Sparta Szczekociny – Unia Rędziny,
Stradom Częstochowa – Lotnik Kościelec,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Unia Kalety – Liswarta Krzepice,
Olimpia Truskolasy – Pogoń Kamyk,
MLKS Woźniki – Sparta Lubliniec,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Zameczek Czernica – Unia Racibórz,
KS 1905 Krzanowice – Naprzód Borucin,
LKS Krzyżanowice – Silesia Lubomia,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Gwiazda Skrzyszów – Rymer Rybnik,
Pierwszy Chwałowice – Polonia Łaziska,
MKS Czerwionka – Granica Ruptawa,
MKS 32 Radziejów-Popielów – Polonia Marklowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Niwy Brudzowice – Ostoja Żelisławice,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
LKS Studzienice – LKS Łąka,
BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Wisła Wielka,
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – Rekord II Bielsko-Biała,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
Ogrodnik Tychy – LKS Bestwina,
MKS Lędziny – Pionier Pisarzowice,
Piast Bieruń Nowy – KS Bestwinka,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
Beskid Skoczów – Błyskawica Drogomyśl,
Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe – LKS 99 Pruchna,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Metal W.G.-Skałka Żabnica – Bory Pietrzykowice,

18.00
I liga futsalu
GKS Tychy – Futsal Nowiny,

Niedziela


10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Stadion Śląski Chorzów – MKS Zaborze,
ROW 1964 Rybnik – UKS Ruch Chorzów,
GKS 1962 Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec,
BTS Rekord – Piast Gliwice,

11.00
III liga kobiet
Jaskółki Chorzów – KKS Zabrze,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
LKS Pogórze – Tempo Puńców,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Podhalanka Milówka – Czarni-Góral Żywiec,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Górnik Zabrze,
Rozwój Katowice – TS Podbeskidzie,

12.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Skra Częstochowa – Raków Częstochowa,

13.00
IV liga kobiet – I grupa
Tygryski Świętochłowice – Polonia Tychy,

13.30
Centralna Liga Juniorów U17
Rozwój Katowice – Górnik Zabrze,

14.00
Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Tęcza Wielowieś – Gwiazda Chudów,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Racibórz)
LKS Tworków – LKS 1908 Nędza,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
Czarni Jaworze – ZET Tychy,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
Przełom Kaniów – GTS Bojszowy,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS Tychy – GKS GieKSa Katowice,

15.00
PKO Ekstraklasa
Raków Częstochowa – Stal Mielec (w Bełchatowie),
IV liga kobiet – II grupa
LKS Bestwina – Wisła Skoczów,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Amator Golce – Jedność Boronów,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Dąb Gaszowice – Czarni Gorzyce,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Forteca Świerklany – Płomień Połomia,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Soła Rajcza – Koszarawa Żywiec,
Góral Istebna – Metal Węgierska Górka,

16.00
I liga futsalu
Gwiazda Ruda Śląska – Stal Mielec,

18.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
AZS UŚ Katowice – Red Dragons Pniewy,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Katowice)
GKS II Katowice – Urania Ruda Śląska.


Komentarze