Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
0 °C
AAA

Tragiczny wypadek na S1! Ofiary śmiertelne!

Wiadomości
TAGIS1, wypadek
Przed godz. 10 na drodze S1 w Mierzęcicach (okolice granicy z Pyrzowicami) doszło do tragicznego wypadku. Według wstępnych informacji miało miejsce zdarzenie drogowe ze skutkiem śmiertelnym.

Według relacji świadków do zderzenia doszło w Mierzęcicach w okolicach zjazdu na DW 913, tuż przy granicy z Pyrzowicami. W wypadku udział wzięły dwa samochody osobowe. Możliwe, że doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym

Z wstępnych ustaleń wynika, że około godz. 9.00 doszło do czołowego zderzenia 2 pojazdów osobowych. Są ofiary. Wyznaczono objazdy. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora - informuje policja.

AKTUALIZACJA

Jak podaje portal Tarnogorski.info, w zdarzeniu zginął kierowca i pasażerka.  Czekamy na więcej szczegółów w tej sprawie.

Utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 14. 

AKTUALIZACJA 11:40

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący od strony autostrady A1 w kierunku Siewierza Opel Corsa prawdopodobnie poruszał się z nadmierną prędkością - kierowca stracił panowanie nad samochodem, uderzając w bok jadącej prawidłowo Skody Superb.

Na miejscu zginęli kierowca opla corsy i pasażerka skody. Kolejna osoba - pasażer corsy - została zakleszczona w zmiażdżonym samochodzie. Policjanci zastrzegają, że lekarz będzie mógł ocenić stan poszkodowanego dopiero wtedy, gdy ratownikom uda się wydostać go z wraku auta - informuje PAP

AKTUALIZACJA 13:00

Potwierdziła się informacja, że wypadku nie przeżył również pasażer Opla. Tym samym w zdarzeniu zginęły 3 osoby!

fot. Będzin 112 / Fasthol


Komentarze