Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
1 °C
AAA

To pewne, Łukasz Piszczek zagra w Goczałkowicach!

#Regionalna piłka
To już niemal pewne! Łukasz Piszczek po tym sezonie wraca do Polski. Jednak nie zagra w żadnym topowym klubie, lecz zamierza pomóc LKS-owi Goczałkowice-Zdrój!

Łukasz Piszczek swoją karierę rozpoczął właśnie w goczałkowickim klubie. Tam zresztą karierę piłkarza zakończył jego tata. Następnie Piszczek trafił do Gwarka Zabrze, gdzie rozpoczęło się jego profesjonalne granie. Teraz po latach, gdy w Borussii Dortmund oraz całej Bundeslidze ma status legendy, zamierza wrócić do Polski.

W wywiadzie ze Sebastianem Staszewskim dla Interii Łukasz Piszczek potwierdził, że latem kończy przygodę z Borussią i wraca do Goczałkowic, aby pomóc swojej drużynie w walce w III Lidze.

Plan jest taki, że w czerwcu wrócę i pomogę drużynie w trzeciej lidze. Do tej pory podczas pobytu w Polsce mieszkaliśmy w Zabrzu, ale niedługo przeniesiemy się do Katowic. Stamtąd będę dojeżdżał. Na początku będę pewnie potrzebował jakiegoś odpoczynku, ale znając siebie wiem także, że będę chciał być na jak największej liczbie treningów czy sparingów. Na razie nie znamy jednak planu przygotowań.

łukasz piszczek dla interii

Ligi regionalne to ostatnio popularny kierunek dla były reprezentantów Polski. M.in. w Wieczystej Kraków gra Sławomir Peszko. 


Komentarze