Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
0 °C
AAA

To mogło skończyć się tragicznie. Pijana matka wyszła na spacer z 3-latkiem

Wiadomości
3 promile alkoholu miała w organizmie 29-letnia kobieta, która wyszła na spacer ze swoim 3-letnim synem. O pijanej matce strażnicy miejscy zostali powiadomieni przez przez przechodniów. Kobieta została przekazana policjantom. Chłopczykiem zaopiekował się ojciec.

Wczoraj około godziny 19.00 katowiccy strażnicy miejscy otrzymali informację o nietrzeźwej matce, która wyszła na spacer z 3-letnim synem. Niestety kompletnie pijana kobieta, nie potrafiła nawet iść o własnych siłach. Zauważyli ja mieszkańcy Katowic, kiedy siedziała na chodniku przy ulicy Żelaznej oparta o budynek, a wokół niej biegał zapłakany chłopiec. Natychmiast została powiadomiona policja oraz pogotowie ratunkowe.

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Badanie trzeźwości wskazało, że miała 3 promile alkoholu w organizmie. Dziecko, któremu na szczęście nic się nie stało, zostało przekazane pod opiekę ojca. Dzisiaj policjanci prowadzący sprawe przedstawili  kobiecie zarzut narażenia na niebezpieczeństwo swojego synka. Grozi jej kara do 5 lat więzienia.


Komentarze