Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
26 °C
AAA

To już pewne! Reprezentacja wraca na Stadion Śląski

#Regionalna piłka
Reprezentacja Polski w piłce nożnej wraca na Stadion Śląski! Biało-Czerwoni zagrają w Chorzowie pod koniec marca.

Polska w marcu rozpoczyna walkę w barażach o mundial. Pierwszy mecz nasza reprezentacja rozegra w Moskwie, a naszym rywalem będzie Rosja. W przypadku wygranej, drugie spotkanie zostanie rozegrane w Polsce z rywalem z pary Szwecja-Czechy. Jeżeli przegramy, to i tak 29 marca nasza drużyna zagra mecz, tylko że towarzyski. 

Stadion Narodowy w Warszawie to teraz placówka medyczna. Nie wiadomo jak sytuacja będzie wyglądała za dwa miesiące. Dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza szukał drugiego obiektu. Najpierw mówiło się o stadionie w Gdańsku, ale w czwartek, 13 stycznia, prezes PZPN przyjechał na Górny Śląsk. Wizytował w asyście Jana Widery Stadion Śląski. - Wizyta była okazją do zaprezentowania Stadionu Śląskiego  oraz do rozmów o infrastrukturze obiektu, jego możliwościach i przyszłej współpracy z PZPNem! - informował w ubiegłym tygodniu Stadion Śląski.

Jeśli biało-czerwoni poradzą sobie z tym rywalem, to w decydującym meczu o awans na mundial zmierzą się ze Szwecją lub Czechami. To spotkanie zostanie rozegrane 29 marca na Stadionie Śląskim. Jeśli natomiast Polacy nie pokonają Rosji, zmierzą się w Chorzowie w meczu towarzyskim z przegranym barażu Szwecja – Czechy - informuje PZPN.


Komentarze