Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
5 °C
AAA

Sprawdź wyniki I kolejki lig okręgowych!

#Regionalna piłka
W miniony weekend wystartowały rozgrywki ligi okręgowej w naszym województwie. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich meczów pierwszej kolejki ze wszystkich grup. W jednym miejscu bez konieczności odwiedzania różnych portali.

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska I - I (Bytom)

Olimpia Boruszowice - pauza    
Czarni Kozłowa Góra 0-2 Sokół Orzech
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 1-1 Odra Miasteczko Śląskie
Silesia Miechowice 1-2 Orzeł Miedary
Unia Strzybnica 2-3 Górnik Bobrowniki Śląskie

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska I - II (Zabrze)

KS 94 Rachowice 1-1 Przyszłość Ciochowice
Gwiazda Chudów 4-0 Burza Borowa Wieś
Sośnica Gliwice 1-0 ŁTS Łabędy
Czarni Pyskowice 3-2 Concordia Knurów
Tęcza Wielowieś 0-5 Piast II Gliwice

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska II - I (Częstochowa-Lubliniec)

Sparta Szczekociny 0-0 Grom Cykarzew
Stradom Częstochowa 1-2 Gmina Kłomnice
Warta Mstów 3-3 Orzeł Kiedrzyn
Lotnik Kościelec 3-1 Piast Przyrów
Unia Rędziny 1-2 Zieloni Żarki

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska II - II (Częstochowa-Lubliniec)

Olimpia Truskolasy 0-3 MLKS Woźniki
KS Panki 5-1 Unia Kalety
Sparta Lubliniec 1-3 Amator Golce
Promień Glinica 1-1 Jedność Boronów
Pogoń Kamyk 1-0 Liswarta Krzepice

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska IV - II (Sosnowiec)

Niwy Brudzowice 2-1 Górnik Piaski
Unia Ząbkowice vs Górnik Wojkowice - mecz odbędzie się 29 lipca, 18:00
Błękitni Sarnów 1-3 Zagłębie II Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik 2-2 Tęcza Błędów
Ostoja Żelisławice 2-3 Źródło Kromołów

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska IV - I (Katowice)

Naprzód Lipiny 0-4 Podlesianka Katowice
Sparta Katowice 3-0 MK Górnik Katowice
Górnik 09 Mysłowice 4-2 Orzeł Mokre
Wawel Wirek vs Pogoń Imielin, mecz odbędzie się 5 sierpnia, 18:00
GKS II Katowice    - pauza
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie vs Urania Ruda Śląska, mecz odbędzie się 28 lipca, 18:00

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska V - II (Bielsko-Biała-Tychy)

GTS Bojszowy 2-1 KS Bestwinka
LKS Bestwina 3-0 Pionier Pisarzowice
Pasjonat Dankowice 4-0 Piast Bieruń Nowy
Sokół Wola 1-9 MKS Lędziny
Ogrodnik Cielmice 3-0 Przełom Kaniów

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska VI - I (Skoczów)

LKS Pogórze 1-1 Olimpia Goleszów
WSS Wisła 3-1 Wisła Strumień
Cukrownik Chybie 1-6 Beskid 09 Skoczów
LKS 99 Pruchna 0-2 Błyskawica Drogomyśl
Tempo Puńców 2-1 Spójnia Zebrzydowice

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska VI - II (Żywiec)

Podhalanka Milówka - Pauza    
Góral Istebna 0-4 Soła Rajcza
LKS Ujsoły 0-3 Skałka Żabnica
Metal Węgierska Górka 2-3 Bory Pietrzykowice
Czarni-Góral Żywiec 1-2 Koszarawa Żywiec



Źródło: 90minut.pl


Komentarze