Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
5 °C
AAA

Sprawdź komplet wyników z Klasy A w naszym województwie

#Regionalna piłka
Za nami kolejny weekend w niższych ligach regionalnych. Poniżej prezentujemy komplet wyników spotkań w Klasach A z naszego województwa.

Klasa A, grupa: Bielsko-Biała

KS Bystra 1-4 Rotuz Bronów
Sokół Hecznarowice 0-1 GLKS Wilkowice
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-1 Centrum Ligota
Soła Kobiernice    2-2 Orzeł Kozy
KS Międzyrzecze    0-2 Zapora Wapienica
Wilamowiczanka Wilamowice 7-0 Sokół Buczkowice

Klasa A 2020/2021, grupa: Bytom

Rozbark Bytom - PAUZA    
LKS Żyglin 0-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Rodło Górniki 4-2 Orkan Dąbrówka Wielka
Orzeł Bobrowniki 1-4 Iskra Połomia
Piast Ożarowice    3-2 Sokół Zbrosławice
Unia Świerklaniec 3-0 Iskra Lasowice
Tempo Stolarzowice 1-1 Przyszłość Nowe Chechło
Orzeł Nakło Śląskie 3-4 Nitron Krupski Młyn

Klasa A 2020/2021, grupa: Częstochowa I

Płomień Czarny Las 2-2 Liswarta Popów
Naprzód Ostrowy 1-5 Oksza Łobodno
Ajaks Częstochowa 3-1 Orlik Blachownia
Grom Miedźno 1-5 Biała Gwiazda Krasice
Sokół Wręczyca Wielka 0-9 Victoria Częstochowa
Płomień Kuźnica Marianowa 3-1 Kmicic Kruszyna
Błękitni Libidza 5-1 Sparta Nowa Wieś

Klasa A 2020/2021, grupa: Częstochowa II

Orkan Rzerzęczyce 0-4 Unia Masłońskie
Start Soborzyce 5-2 GKS Koziegłowy
Czarni Starcza 3-0 Sokół Olsztyn
Olimpia Huta Stara 5-2 LZS Mrzygłód
Pilica Koniecpol - PAUZA    
LKS Kamienica Polska 3-1 Lot Konopiska
Jura Niegowa 4-1 KS Złoty Potok

Klasa A Vitasport 2020/2021, grupa: Katowice

Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-2 Wyzwolenie Chorzów
UKS Ruch Chorzów 1-2 Stadion Śląski Chorzów
Hetman 22 Katowice 2-1 UKS Szopienice
Strażak Mikołów 0-1 Jastrząb Bielszowice
Gwiazda Ruda Śląska 2-2 Józefka Chorzów
Kolejarz 24 Katowice 1-4 Ruch II Chorzów
Grunwald Ruda Śląska - PAUZA

Klasa A 2020/2021, grupa: Lubliniec

LKS Sieraków Śląski 3-0 Unia Lisowice
Ruch Kochanowice - KS Gwoździany - odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Babienica/Psary - Płomień Przystajń - odwołany
Mechanik Kochcice 2-0 Sparta Tworóg
Huragan Jezioro 3-1 Liswarta Lisów
Warta Kamieńskie Młyny 9-0 Victoria Strzebiń
Pokój Sadów 4-1 Orzeł Pawonków

Klasa A 2020/2021, grupa: Racibórz

Zgoda Zawada Książęca 1-4 Przyszłość Rogów
Start Pietrowice Wielkie 0-1 Odra Nieboczowy
LKS Raszczyce 4-0 Czarni Nowa Wieś
LKS Chałupki 0-9 KS Kuźnia Raciborska
LKS Brzezie 0-2 Buk Rudy Wielkie
Naprzód Syrynia 2-9 Naprzód Czyżowice
LKS Pawłów 1-1 LKS Studzienna
Płomień Kobyla 3-0 KS Kornowac

Klasa A Football Center, grupa: Rybnik

Górnik Radlin 2-2 MKS Żory
TKKF Zuch Orzepowice 2-6 Polonia Niewiadom
TKKF Jedność Grabownia 0-2 Orzeł Jankowice
Wicher Wilchwy 1-3 Naprzód Rydułtowy
Start Mszana 0-1 Płomień Ochojec
Borowik Szczejkowice 2-0 LKS Baranowice
LKS II Bełk 2-5 Górnik Boguszowice
KS Kleszczów 1-4 Jedność Jejkowice

Klasa A, grupa: Skoczów I

GKS Kaczyce - PAUZA
KS Nierodzim 0-6 CKS Piast Cieszyn
Olza Pogwizdów 2-4 Victoria Hażlach
Błękitni Pierściec 3-1 LKS Kończyce Małe
Promyk Golasowice 0-11 Iskra Iskrzyczyn

Klasa A, grupa: Skoczów II

Błyskawica Kończyce Wielkie - PAUZA    
Beskid Brenna 8-0 Zryw Bąków
Strażak Dębowiec 5-0 LKS Rudnik
Beskid 09 II Skoczów 5-1 Strażak Pielgrzymowice
LKS Ochaby 96 0-3 Orzeł Zabłocie

Klasa A, grupa: Sosnowiec

SKS Łagisza 1-6 CKS Czeladź
Łazowianka Łazy 3-1 Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Przemsza Okradzionów 2-6 Czarni Sosnowiec
AKS 1917 Niwka Sosnowiec 3-2 Gmina Psary
KS Preczów 2-5 Jedność Strzyżowice
Iskra Psary 0-3 Górnik Sosnowiec
Zagłębiak Tucznawa 1-1 Promień Strzemieszyce Małe
MKS Poręba 0-6 Skalniak Kroczyce

Klasa A, grupa: Tychy

Stal Chełm Śląski 2-2 Czapla Kryry
LKS Studzionka 1-0 Polonia Międzyrzecze
Siódemka Tychy 2-3 LKS Frydek
Unia Bieruń Stary 4-2 LKS Woszczyce
Iskra II Pszczyna - PAUZA    
LKS Gardawice 0-1 JUW-e Jaroszowice
Krupiński Suszec 1-0 LKS Brzeźce
Leśnik Kobiór 3-2 Znicz Jankowice

Klasa A Majer, grupa: Zabrze

Naprzód Żernica - PAUZA
Wilki Wilcza 0-2 Start Sierakowice
Gwarek Zabrze 0-1 Zaborze Zabrze
Tempo Paniówki 4-1 Młodość Rudno
Quo Vadis Makoszowy 3-1 Carbo Gliwice
Ruch Kozłów 5-1 Zryw Radonia
Olimpia Pławniowice 0-2 KS Zabrze-Grzybowice
Orzeł Stanica 1-3 Zamkowiec Toszek
Walka Zabrze 2-0 Sokół Łany Wielkie

Klasa A, grupa: Żywiec

Koszarawa Babia Góra 0-0 GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Juszczyna - Koszarawa II Żywiec - mecz nie odbył się
LKS Słotwina - Soła Żywiec - mecz przełożony na 8 listopada, 14:00
Skrzyczne Lipowa 1-1 Beskid Gilowice
Magura Bystra 4-4 Jeleśnianka Jeleśnia
Magórka Czernichów 3-2 Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Leśna 8-1 LKS Sopotnia

Źródło: 90minut.pl
Foto: Pixabay.com


Komentarze