Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
1 °C
AAA

Sportowy weekend w woj. śląskim. Sprawdźcie, kto i z kim rozegra mecze

#Regionalna piłka
Piłkarska karuzela kręci się już w bardzo szybkim tempie. Ledwo przebrzmiały echa czwartkowych spotkań w europejskich pucharach oraz w rozgrywkach I i II ligi, a już zaczyna się następna kolejka i od soboty do poniedziałku na pewno każdy kibic znajdzie coś dla siebie.

Oto weekendowy rozkład jazdy:

Sobota
 

11.00
Zina IV liga – Grupa I
Rozwój Katowice – LGKS'38 Podlesianka Katowice,
Unia Kosztowy – JSP Szczakowianka,
Zina IV liga – Grupa II
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Piast II Gliwice,
GKS II Tychy – Czarni-Góral Żywiec,
MRKS Czechowice-Dziedzice – Unia Turza Śląska,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom-Zabrze)
Sośnica Gliwice – Drama Zbrosławice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa-Lubliniec)
Skra II Częstochowa – Znicz Kłobuck,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice-Sosnowiec)
RKS Grodziec – Grunwald Ruda Śląska,
Ostoja Żelisławice – Zagłębie II Sosnowiec,
Centralna Liga Juniorów U17
GKS Tychy – Górnik Zabrze,
Centralna Liga Juniorów U15
Raków Częstochowa – Odra Opole,

12.40
Fortuna I liga
GKS 1962 Jastrzębie – Resovia,

13.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz-Rybnik)
Pierwszy Chwałowice – Jedność Jejkowice,
Centralna Liga Juniorów
Górnik Zabrze – Miedź Legnica,

13.15
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Rozwój Katowice – Piast Gliwice,

14.30
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom-Zabrze)
Przyszłość Ciochowice – ŁTS Łabędy,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice-Sosnowiec)
Źródło Kromołów – Sarmacja Będzin,

15.00
Zina IV liga – Grupa II
Spójnia Landek – Unia Książenice,

16.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy)
Czarni Jaworze – GLKS Wilkowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów-Żywiec)
Bory Pietrzykowice – Podhalanka Milówka,

17.00
III liga
Gwarek Tarnowskie Góry – Rekord Bielsko-Biała,
Odra Wodzisław Śląski – LKS Goczałkowice,
Carina Gubin – Polonia Bytom,
Zina IV liga – Grupa I
Polonia Łaziska Górne – Unia Rędziny,
MKS Myszków – Ruch Radzionków,
Jedność 32 Przyszowice – Warta Zawiercie,
Gwarek Ornontowice – Raków II Częstochowa,
Szombierki Bytom – Unia Dąbrowa Górnicza,
Zina IV liga – Grupa II
Drzewiarz Jasienica – Kuźnia Ustroń,
LKS Bestwina – Decor Bełk,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom-Zabrze)
Orzeł Biały Piekary Śląskie – Orzeł Miedary,
Olimpia Boruszowice – Silesia Miechowice,
Górnik Bobrowniki Śląskie – Start Sierakowice,
Gwiazda Chudów – Odra Miasteczko Śląskie,
Burza Borowa Wieś – LKS Żyglin Miasteczko Śląskie,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa-Lubliniec)
Orzeł Kiedrzyn – Liswarta Krzepice,
MLKS Woźniki – Lot Konopiska,
KS Panki – Gmina Kłomnice,
Unia Kalety – Amator Golce,
Victoria Częstochowa – Zieloni Żarki,
Orzeł Psary-Babienica – Jedność Boronów,
Sparta Szczekociny – Warta Mstów,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz-Rybnik)
LKS Raszczyce – Silesia Lubomia,
Gwiazda Skrzyszów – Rymer Rybnik,
Forteca Świerklany – Granica Ruptawa,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice-Sosnowiec)
Niwy Brudzowice – Sparta Katowice,
Górnik Wojkowice – Slavia Ruda Śląska,
Pogoń Imielin – Cyklon Rogoźnik,
AKS Mikołów – MK Górnik Katowice,
Górnik 09 Mysłowice – CKS Czeladź,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy)
ZET Tychy – MKS Lędziny,
Pasjonat Dankowice – Iskra Pszczyna,
BKS Stal Bielsko-Biała – GTS Bojszowy,
LKS Łąka – LKS Wisła Wielka,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów-Żywiec)
Beskid Skoczów – Metal W.G.-Skałka Żabnica,
Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe – Piast Cieszyn,
Spójnia Zebrzydowice – Wisła Strumień,
GKS Radziechowy-Wieprz – Soła Rajcza,

18.00
eWinner II liga
Ruch Chorzów – Garbarnia Kraków,

Niedziela
 

10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
ROW 1964 Rybnik – Górnik Zabrze,
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Zagłębie Sosnowiec,
MKS Zaborze – UKS Ruch Chorzów,

11.00
Zina IV liga – Grupa II
Orzeł Łękawica – LKS Czaniec,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz-Rybnik)
GKS 1962 II Jastrzębie – KS 1905 Krzanowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów-Żywiec)
LKS Pogórze – LKS Leśna,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Stadion Śląski Chorzów – BTS Rekord,
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Ruch Radzionków,
Ruch Chorzów – GKS Tychy,
GKS GieKSa Katowice – Polonia Bytom,

12.00
Centralna Liga Juniorów
Górnik Zabrze – Cracovia,

12.40
Fortuna I liga
GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec,

15.00
PKO Ekstraklasa
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz-Rybnik)
Naprzód Borucin – Unia Racibórz,

15.30
Centralna Liga Juniorów U15
GKS GieKSa Katowice – Śląsk Wrocław,

16.00
III liga
Pniówek-74 Pawłowice – Zagłębie II Lubin,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów-Żywiec)
Metal Węgierska Górka – Koszarawa Żywiec,

17.00
Zina IV liga – Grupa I
Przemsza Siewierz – Śląsk Demarko Świętochłowice,
Zina IV liga – Grupa II
ROW 1964 Rybnik – Czarni Gorzyce,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom-Zabrze)
Sokół Orzech – Czarni Pyskowice,
Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa-Lubliniec)
Pogoń Kamyk – Stradom Częstochowa,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz-Rybnik)
LKS Krzyżanowice – Zameczek Czernica,
LKS Tworków – LKS 1908 Nędza,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy)
Piast Bieruń Nowy – Rekord II Bielsko-Biała,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów-Żywiec)
Tempo Puńców – Błyskawica Drogomyśl,

18.00
Fortuna I liga
GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice-Sosnowiec)
GKS II Katowice – Tęcza Błędów,

Poniedziałek
20.30
Fortuna I liga
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Skra Częstochowa.

 

 

źródło: slzpn.pl


Komentarze