Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
5 °C
AAA

Przed nami kolejny weekend z piłką w regionie!

Przed nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. Zespoły z naszego regionu nie zwalniają tempa i walczą o kolejne punkty w tabeli. Poniżej prezentujemy rozpiskę meczów od lig juniorskich, przez ligę Futsalu, aż po spotkania drużyn występujących w Ekstraklasie.

Piątek
20.30
Fortuna I Liga

GKS Tychy – Chrobry Głogów,

Sobota
10.00

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
Zagłębie Sosnowiec – Ruch Radzionków,
Piast Gliwice – Stadion Śląski Chorzów,

10.30
Zina IV Liga – I grupa

RKS Grodziec – Drama Zbrosławice,

11.00
Zina IV Liga – I grupa

Warta Zawiercie – Ruch Radzionków,
Unia Dąbrowa Górnicza – Szombierki Bytom,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Urania Ruda Śląska – LGKS 38 Podlesianka Katowice,
Sparta Katowice – Naprzód Lipiny,
Centralna Liga Juniorów U17
Górnik Zabrze – Ruch Chorzów,

I Liga Wojewódzka A1 Junior
Piast Gliwice – GKS Tychy,
UKS Ruch Chorzów – Rozwój Katowice,
MKS Zaborze – Odra Centrum Wodzisław Śląski,

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
TS Podbeskidzie – GKS Tychy,

12.00
Centralna Liga Juniorów U15

Rozwój Katowice – Odra Opole,

14.30
III Liga

Pniówek Pawłowice – Foto-Higiena Gać,
LKS Goczałkowice – Miedź II Legnica,

15.00
IV Liga Kobiet – II grupa

UKKS Istebna – Bory Pietrzykowice,
Wisła Skoczów – ROW II Rybnik,
BTS Rekord II – Mitech Żywiec,
LKS Bestwina – LKS Goczałkowice,

Zina IV Liga – I grupa
Sarmacja Będzin – MKS Myszków,
JSP Szczakowianka – Śląsk Świętochłowice,
AKS Mikołów – Znicz Kłobuck,
Gwarek Ornontowice – Przemsza Siewierz,

Zina IV Liga – II grupa
Drzewiarz Jasienica – Kuźnia Ustroń,
Spójnia Landek – Orzeł Łękawica,
Jedność 32 Przyszowice – Unia Książenice,
GKS Radziechowy-Wieprz – MRKS Czechowice-Dziedzice,
Odra Wodzisław Śląski – GKS II Tychy,
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Iskra Pszczyna,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Bytom)
Odra Miasteczko Śląskie – Orzeł Miedary,
Sokół Orzech – Górnik Bobrowniki Śląskie,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Zabrze)
KS 94 Rachowice – Tęcza Wielowieś,
ŁTS Łabędy – Concordia Knurów,
Przyszłość Ciochowice – Sośnica Gliwice,
Gwiazda Chudów – Czarni Pyskowice,
Burza Borowa Wieś – Piast II Gliwice,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Piast Przyrów – Grom Cykarzew,
Warta Mstów – Stradom Częstochowa,
Unia Rędziny – Gmina Kłomnice,
Lotnik Kościelec – Sparta Szczekociny,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Jedność Boronów – MLKS Woźniki,
Sparta Lubliniec – KS Panki,
Promień Glinica – Olimpia Truskolasy,
Unia Kalety – Pogoń Kamyk,
Liswarta Krzepice – Amator Golce,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Unia Racibórz – LKS Krzyżanowice,
Dąb Gaszowice – Naprzód Borucin,
LKS 1908 Nędza – KS 1905 Krzanowice,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Polonia Marklowice – Pierwszy Chwałowice,
Płomień Połomia – Gwiazda Skrzyszów,
Granica Ruptawa – Forteca Świerklany,
Polonia Łaziska – MKS Czerwionka,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Katowice)
MKS Siemianowiczanka – GKS II Katowice,
Górnik 09 Mysłowice – MK Górnik Katowice,
Wawel Wirek – Orzeł Mokre,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Błękitni Sarnów – Unia Ząbkowice,
Źródło Kromołów – Zagłębie II Sosnowiec,
Cyklon Rogoźnik – Niwy Brudzowice,
Tęcza Błędów – Górnik Piaski,
Ostoja Żelisławice – Górnik Wojkowice,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
Czarni Jaworze – BKS Stal Bielsko-Biała,
ZET Tychy – LKS Łąka,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
LKS Bestwina – Sokół Wola, 
Piast Bieruń Nowy – MKS Lędziny,
GTS Bojszowy – Ogrodnik Tychy,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
Tempo Puńców – Wisła Strumień,
Błyskawica Drogomyśl – LKS Goleszów,
Cukrownik Chybie – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Metal Węgierska Górka – Podhalanka Milówka,
Koszarawa Żywiec – Metal W.G.-Skałka Żabnica,
Czarni-Góral Żywiec – Soła Rajcza,

Statscore Futsal Ekstraklasa
Rekord Bielsko-Biała – Constract Lubawa,

17.00
Fortuna I Liga

Zagłębie Sosnowiec – Resovia,

II Liga
GKS Katowice – Błękitni Stargard,

17.30
PKO Ekstraklasa

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa,

18.00
III Liga

Ruch Chorzów – Stal Brzeg,

Niedziela
10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior

Górnik Zabrze – BTS Rekord,
Zagłębie Sosnowiec – ROW 1964 Rybnik,

11.00
III Liga Kobiet

KKS Zabrze – Promień Żary,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Bytom)
Olimpia Boruszowice – Unia Strzybnica,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Czarni Gorzyce – Zameczek Czernica,

I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS GieKSa Katowice – GKS 1962 Jastrzębie,
TS Podbeskidzie – Ruch Radzionków,
Ruch Chorzów S.A. – Skra Częstochowa,

11.30
Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Skoczów)

Spójnia Zebrzydowice – Beskid Skoczów,

12.00
Zina IV Liga – I grupa

Raków II Częstochowa – Polonia Łaziska Górne,

13.00
IV Liga Kobiet – I grupa

Mikołów UKKS Katowice – Tygryski Świętochłowice 2019,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
MRKS II Czechowice-Dziedzice – LKS Rudołtowice-Ćwiklice,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Muńcuł Ujsoły – Góral Istebna,

15.00
I Liga Kobiet

SWD Wodzisław Śląski – Pogoń Tczew,

IV Liga Kobiet – I grupa
Polonia Tychy – Niepokroni Orzesze,

Zina IV Liga – II grupa
Unia Turza Śląska – Odra Centrum Wodzisław Śląski,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Bytom)
Czarni Kozłowa Góra – Silesia Miechowice,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Silesia Lubomia – LKS Tworków,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Rymer Rybnik – MKS 32 Radziejów-Popielów,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
Przełom Kaniów – Pionier Pisarzowice,
KS Bestwinka – Pasjonat Dankowice,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
LKS 99 Pruchna – LKS Pogórze,

Centralna Liga Juniorów
Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin,

I Liga Wojewódzka A1 Junior
Raków Częstochowa – Stadion Śląski Chorzów,

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
BTS Rekord – ROW 1964 Rybnik,

15.30
IV Liga Kobiet – I grupa

Warta Zawiercie – MKS Myszków,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
Rekord II Bielsko-Biała – LKS Studzienice.

17.00
I Liga Futsalu

Sośnica Gliwice – GKS Tychy,

Poniedziałek
18.00
PKO Ekstraklasa

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Warta Poznań.


Komentarze