Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
32 °C
AAA

Polska zagra mecz na Stadionie Śląskim? Prezes PZPN przyjechał do Chorzowa

#Regionalna piłka
Gdzie zagra reprezentacja Polski w piłce nożnej 29 marca? Oczywiście pierwszy wyborem jest Stadion Narodowy w Warszawie, ale tam ponownie urządzono szpital covidowy.

Polska w marcu rozpoczyna walkę w barażach o mundial. Pierwszy mecz rozegra w Moskwie w Rosji. W przypadku wygranej drugie spotkanie zostanie rozegrane w Polsce z kimś z pary Szwecja-Czechy. Jeżeli przegramy, to i tak 29 marca nasza drużyna zagra mecz, ale towarzyski. 

Stadion Narodowy w Warszawie to teraz placówka medyczna. Nie wiadomo jak sytuacja będzie wyglądała za dwa miesiące. Dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza szuka drugiego obiektu. Najpierw mówiło się o stadionie w Gdańsku, ale w czwartek prezes PZPN przyjechał na Górny Śląsk.

Wizytował w asyście Jana Widery Stadion Śląski. - Wizyta była okazją do zaprezentowania Stadionu Śląskiego  oraz do rozmów o infrastrukturze obiektu, jego możliwościach i przyszłej współpracy z PZPNem! - informuje Stadion Śląski. Nieoficjalnie to właśnie Kocioł Czarownic może być obiektem decydującej walki o awans do Mistrzostw Świata 2022. 


Komentarze