Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
18 °C
AAA

Polska na Euro bez Arkadiusza Milika?

#Regionalna piłka
screen Łączy Nas Piłka - You Tube
Nadal nie wiadomo, czy Arkadiusz Milik pojedzie na Mistrzostwa Europy. Polscy fizjoterapeuci robią co mogą, aby przywrócić napastnika pochodzącego z Tychów do pełnej sprawności.

Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski w Opalenicy z urazem łąkotki. Nie trenował z zespołem. Dlatego też nie zagrał w towarzyskim meczu z Rosją. Kiedy wydawało się, że wszystko wraca do normy, a Milik zaczął pojawiać się na boisku treningowym wraz z pozostałymi piłkarzami, w niedzielę znów zabrakło piłkarza Olympique Marsylia. Według doniesień medialnych uraz łąkotki ponownie dał o sobie znać i niedzielę Milik spędził u fizjoterapeuty. 

W poniedziałek rano Tomasz Włodarczyk poinformował na Twitterze, że Arkadiusz Milik będzie już normalnie trenował z drużyną. Według nieoficjalnych doniesień zagra również w meczu towarzyskim z Islandią we wtorek. Nie wiadomo jeszcze ile minut dostanie były piłkarz Górnika Zabrze.

Dzisiaj selekcjoner Paulo Sousa potwierdził, że chciałby, aby Arek Milik zagrał na mistrzostwachUdało się, aby Maciej Rybus był w pełnym treningu. Dzisiaj na trening wyjdzie Arek Milik. Straciliśmy już Krzysztofa Piątka, nie możemy sobie pozwolić na stratę Milika. Lewandowski i Milik mogą być najlepszym duetem w Europie - skomentował na konferencji prasowej.

Przypomnijmy, że na Euro nie zagra inny polski napastnik - Krzysztof Piątek, którego wyeliminowała kontuzja.


Komentarze