Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
5 °C
AAA

Piłkarski weekend w woj. śląskim! Zobacz co możesz obejrzeć

#Regionalna piłka
Ten weekend będzie bardzo gorący, jeżeli chodzi o emocje piłkarskie! Wybór zawsze należy do kibica, ale my z miłą chęcią pomożemy. Zobaczcie rozpiskę meczów lig męskich, kobiecych oraz juniorskich!

 

Piątek

18.00

PKO Ekstraklasa

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Raków Częstochowa,

 

Sobota

10.00

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy

GKS Tychy – Stadion Śląski Chorzów,

 

11.00

Zina IV liga – I grupa

Unia Dąbrowa Górnicza – Sarmacja Będzin,

RKS Grodziec – Znicz Kłobuck,

 

Zina IV liga – grupa II

Podbeskidzie II Bielsko-Biała – GKS II Tychy,

Rozwój Katowice – Decor Bełk,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom)

Górnik Bobrowniki Śląskie – Unia Strzybnica,

Orzeł Miedary – Silesia Miechowice,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)

Przyszłość Ciochowice – KS 94 Rachowice,

Piast II Gliwice – Tęcza Wielowieś,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa)

Zieloni Żarki – Lotnik Kościelec,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)

Orzeł Mokre – MK Górnik Katowice,

Urania Ruda Śląska – Górnik 09 Mysłowice,

MKS Siemianowiczanka – Wawel Wirek,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)

Czarni Jaworze – LKS Łąka,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Żywiec)

Koszarawa Żywiec – Metal Węgierska Górka,

 

I Liga Wojewódzka A1 Junior

Ruch Chorzów S.A. - Raków Częstochowa,

UKS Ruch Chorzów – Odra Centrum Wodzisław Śląski,

 

11.30

Zina Klasa okręgowa – Grupa IV

Górnik Wojkowice – Niwy Brudzowice,

 

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała,

 

12.00

III liga kobiet

KKS Zabrze – Polonia Prószków,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)

MKS Lędziny – Sokół Wola,

 

Centralna Liga Juniorów U-17

Gwarek Zabrze – Śląsk Wrocław,

 

12.30

Zina IV liga – I grupa

Drama Zbrosławice – Szombierki Bytom,

 

14.30

Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom)

Sokół Orzech – Czarni Kozłowa Góra,

 

15.00

I Liga Wojewódzka A1 Junior

Piast Gliwice – Ruch Radzionków,

I Liga Wojewódzka B1 Junior

Piast Gliwice – Ruch Radzionków,

 

16.00

II liga

Skra Częstochowa – Motor Lublin,

 

III liga kobiet

Jaskółki Chorzów – Czarni II Sosnowiec,

 

III liga

Gwarek Tarnowskie Góry – Foto-Higiena Gać,

Pniówek Pawłowice – Stal Brzeg,

LKS Goczałkowice – ROW 1964 Rybnik,

Górnik II Zabrze – Polonia Nysa,

 

IV liga kobiet – II grupa

Mitech Żywiec – Bory Pietrzykowice,

ROW II Rybnik – LKS Goczałkowice,

 

Zina IV liga – I grupa

Unia Kosztowy – MKS Myszków,

AKS Mikołów – Ruch Radzionków,

Śląsk Świętochłowice – Przemsza Siewierz,

JSP Szczakowianka – Polonia Łaziska Górne,

 

Zina IV liga – II grupa

Jedność 32 Przyszowice – LKS Czaniec,

Unia Książenice – MRKS Czechowice-Dziedzice,

GKS Radziechowy-Wieprz – Iskra Pszczyna,

Drzewiarz Jasienica – Odra Wodzisław Śląski,

Odra Centrum Wodzisław Śląski – Orzeł Łękawica,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom)

Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Biały Piekary Śląskie,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)

Concordia Knurów – Czarni Pyskowice,

ŁTS Łabędy – Sośnica Gliwice,

Burza Borowa Wieś – Gwiazda Chudów,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa)

Gmina Kłomnice – Sparta Szczekociny,

Piast Przyrów – Warta Mstów,

Orzeł Kiedrzyn – Stradom Częstochowa,

Unia Rędziny – Grom Cykarzew,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)

Jedność Boronów – Sparta Lubliniec,

Unia Kalety – Olimpia Truskolasy,

Liswarta Krzepice – Promień Glinica,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)

Czarni Gorzyce – LKS 1908 Nędza,

Unia Racibórz – Silesia Lubomia,

Zameczek Czernica – LKS Tworków

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)

Płomień Połomia – Pierwszy Chwałowice,

Rymer Rybnik – Granica Ruptawa,

MKS 32 Radziejów-Popielów – MKS Czerwionka,

Gwiazda Skrzyszów – Forteca Świerklany,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)

Pogoń Imielin – Naprzód Lipiny,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)

Ostoja Żelisławice – Górnik Piaski,

Tęcza Błędów – Błękitni Sarnów,

Źródło Kromołów – Cyklon Rogoźnik,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)

BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Studzienice,

LKS Wisła Wielka – Rekord II Bielsko-Biała,

ZET Tychy – MRKS II Czechowice-Dziedzice,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)

Pionier Pisarzowice – LKS Bestwina,

Piast Bieruń – Pasjonat Dankowice,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)

Spójnia Zebrzydowice – LKS 99 Pruchna

Beskid Skoczów – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe,

Błyskawica Drogomyśl – Cukrownik Chybie,

Wisła Strumień – LKS Pogórze,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Żywiec)

Metal W.G.-Skałka Żabnica – Góral Istebna,

Bory Pietrzykowice – Muńcuł Ujsoły.

 

17.00

Fortuna I liga

Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)

Pogoń Kamyk – MLKS Woźniki,

 

I Liga Wojewódzka A1 Junior

GKS GieKSa Katowice – Skra Częstochowa,

 

Niedziela

9.00

I Liga Wojewódzka A1 Junior

Górnik Zabrze – GKS 1962 Jastrzębie,

 

10.00

I Liga Wojewódzka A1 Junior

Rekord Bielsko-Biała – Rozwój Katowice,

Zagłębie Sosnowiec – Stadion Śląski,

 

11.00

IV liga kobiet – I grupa

Niepokorni Orzesze – MKS Myszków,

 

IV liga kobiet – II grupa

UKKS Istebna – LKS Bestwina,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)

Zagłębie II Sosnowiec – Unia Ząbkowice,

 

12.00

Zina IV liga – I grupa

Raków II Częstochowa – Warta Zawiercie,

 

Centralna Liga Juniorów

Górnik Zabrze – Lech Poznań,

 

Centralna Liga Juniorów U-17

Ruch Chorzów – Rozwój Katowice,

 

I Liga Wojewódzka A1 Junior

Podbeskidzie Bielsko-Biała – MKS Zaborze,

 

13.00

IV liga kobiet – I grupa

Mikołów UKKS Katowice – Polonia Tychy,

 

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy

Zagłębie Sosnowiec – ROW 1964 Rybnik,

 

14.00

I Liga Wojewódzka A1 Junior

GKS Tychy – ROW 1964 Rybnik,

 

14.30

IV liga kobiet – I grupa

Warta Zawiercie – MTS Knurów,

 

15.00

Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)

Naprzód Borucin – LKS Krzyżanowice,

Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Żywiec)

Soła Rajcza – Podhalanka Milówka,

 

16.00

Zina IV liga – II grupa

Unia Turza Śląska – Kuźnia Ustroń,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)

Amator Golce – KS Panki

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)

Dąb Gaszowice – KS 1905 Krzanowice,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)

Polonia Marklowice – Polonia Łaziska,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)

Przełom Kaniów – Ogrodnik Tychy,

KS Bestwinka – GTS Bojszowy,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)

Tempo Puńców – Olimpia Goleszów,

 

Centralna Liga Juniorów U-17

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa,

 

I liga futsalu

Gwiazda Ruda Śląska – KS AZS UMCS Lublin,

 

17.00

I liga futsalu

Kamionka Mikołów – GKS Tychy,

 

18.00

Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)

GKS II Katowice – Sparta Katowice,

 

19.20

III liga

Ruch Chorzów – Lechia Zielona Góra,

 

Poniedziałek

18.00

PKO Ekstraklasa

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok.

 


Komentarze