Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-5 °C
AAA

Piłkarski weekend w regionie!

#Regionalna piłka
Coraz zimniej i mokro na zewnątrz! Jednak piłkarzom to nie przeszkadza! Obojętnie, w której lidze grają, cel mają ten sam: wygrać!

Sobota
10.00
I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz
BBTS Podbeskidzie – BTS Rekord,

11.00
Zina IV liga – I grupa
Unia Dąbrowa Górnicza – RKS Grodziec,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Urania Ruda Śląska – MK Górnik Katowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Zagłębie II Sosnowiec – Niwy Brudzowice,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
UKS Ruch Chorzów – BTS Rekord,
MKS Zaborze – Rozwój Katowice,

11.30
Zina IV – II grupa
Rozwój Katowice – Unia Książenice,
Centralna Liga Juniorów U17
Gwarek Zabrze – Raków Częstochowa,

12.30
Fortuna I liga
GKS 1962 Jastrzębie – ŁKS Łódź,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Sośnica Gliwice – Concordia Knurów,

13.00
II liga
GKS Katowice – KKS 1925 Kalisz,
III liga
Polonia Bytom – Polonia Nysa,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom)
Czarni Kozłowa Góra – Odra Miasteczko Śląskie,
Silesia Miechowice – Górnik Bobrowniki Śląskie,
Olimpia Boruszowice – Sokół Orzech,
Orzeł Biały Piekary Śląskie – Orzeł Miedary,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Gwiazda Chudów – ŁTS Łabędy,
KS 94 Rachowice – Burza Borowa Wieś,
Przyszłość Ciochowice – Tęcza Wielowieś,
Czarni Pyskowice – Piast II Gliwice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Pogoń Imielin – LGKS 38 Podlesianka Katowice,
Wawel Wirek – Górnik 09 Mysłowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Źródło Kromołów – Błękitni Sarnów,
Ostoja Żelisławice – Cyklon Rogoźnik,
Górnik Wojkowice – Górnik Piaski,
Centralna Liga Juniorów U15
Raków Częstochowa – Miedź Legnica,

13.30
III liga
Górnik II Zabrze – Foto-Higiena Gać,
Zina IV liga – I grupa
Ruch Radzionków – Polonia Łaziska Górne,
Unia Kosztowy – Gwarek Ornontowice,
JSP Szczakowianka – Przemsza Siewierz,
AKS Mikołów – Drama Zbrosławice,
MKS Myszków – Szombierki Bytom,
Zina IV liga – II grupa
Odra Wodzisław Śląski – Iskra Pszczyna,
Drzewiarz Jasienica – Odra Centrum Wodzisław Śląski,
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – GKS Radziechowy-Wieprz,
Spójnia Landek – Unia Turza Śląska,
Jedność 32 Przyszowice – MRKS Czechowice-Dziedzice,
Decor Bełk – Orzeł Łękawica,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Unia Rędziny – Lotnik Kościelec,
Orzeł Kiedrzyn – Sparta Szczekociny,
Gmina Kłomnice – Grom Cykarzew,
Piast Przyrów – Stradom Częstochowa,
Zieloni Żarki – Warta Mstów,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Unia Kalety – MLKS Woźniki,
Jedność Boronów – KS Panki,
Pogoń Kamyk – Promień Glinica,
Liswarta Krzepice – Sparta Lubliniec,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Unia Racibórz – LKS Tworków,
Zameczek Czernica – KS 1905 Krzanowice,
Dąb Gaszowice – LKS Krzyżanowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Płomień Połomia – Granica Ruptawa,
Gwiazda Skrzyszów – Pierwszy Chwałowice,
Polonia Marklowice – MKS Czerwionka,
MKS 32 Radziejów-Popielów – Forteca Świerklany,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
MKS Siemianowiczanka – Naprzód Lipiny,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
ZET Tychy – LKS Rudołtowice-Ćwiklice,
LKS Łąka – BKS Stal Bielsko-Biała,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
LKS Bestwina – Piast Bieruń Nowy,
Pasjonat Dankowice – MKS Lędziny,
Sokół Wola – Przełom Kaniów,
GTS Bojszowy – Pionier Pisarzowice,
Centralna Liga Juniorów U17
Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin,
Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław,

14.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
Cukrownik Chybie – Błyskawica Drogomyśl,
Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe – Beskid 09 Skoczów,
Zina Klasa okręgowa 2020/2021, śląska VI - II (Żywiec)
Muńcuł Ujsoły – Bory Pietrzykowice,
Podhalanka Milówka – Soła Rajcza,
Metal Węgierska Górka – Koszarawa Żywiec,

15.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
LKS Goleszów – Tempo Puńców,

18.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
Rekord Bielsko-Biała – GSF Gliwice,
I liga futsalu
Gwiazda Ruda Śląska – Górnik Polkowice,

19.30
II liga futsalu
FC 2016 Siemianowice Śląskie – Rekord SSA II,

Niedziela
10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice,

10.30
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Rymer Rybnik – Polonia Łaziska,

11.00
Zina IV liga – II grupa
GKS II Tychy – Kuźnia Ustroń,
Zina Klasa okręgowa – grupa IV (Sosnowiec)
Tęcza Błędów – Unia Ząbkowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
LKS Pogórze – Wisła Strumień,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Górnik Zabrze – GKS GieKSa Katowice,
TS Podbeskidzie – GKS Tychy,
Ruch Chorzów S.A. - GKS 1962 Jastrzębie,
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Ruch Radzionków,

12.00
IV liga – I grupa
Raków II Częstochowa – Śląsk Świętochłowice,
Centralna Liga Juniorów
Górnik Zabrze – Hutnik Kraków,

12.30
IV liga kobiet
Wisła Skoczów – LKS Goczałkowice,

13.30
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Amator Golce – Olimpia Truskolasy,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Czarni Gorzyce – Silesia Lubomia,
Naprzód Borucin – LKS 1908 Nędza,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
MRKS II Czechowice-Dziedzice – LKS Wisła Wielka,
Rekord II Bielsko-Biała – Czarni Jaworze,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
KS Bestwinka – Ogrodnik Tychy,

14.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
LKS 99 Pruchna – Spójnia Zebrzydowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Góral Istebna – Metal W.G.-Skałka Żabnica,

15.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Raków Częstochowa – ROW 1964 Rybnik,
Skra Częstochowa – Stadion Śląski,

18.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
GKS II Katowice – Orzeł Mokre,
I liga futsalu
GKS Tychy – BSF Bochnia,
II liga futsalu
FC Pyskowice – MTS Knurów,

19.15
II liga futsalu
Sośnica II Gliwice – Bongo Krapkowice.


Komentarze