Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-6 °C
AAA

Piłka nożna nie zwalnia! Rozpiska meczów na weekend!

#Regionalna piłka
Pandemia COVID-19 szaleje coraz bardziej, ale na szczęście kluby i piłkarze dbają o swoje zdrowie. Dlatego w ten weekend większość zaplanowanych meczów w woj. śląskim odbędzie się na pewno. Sprawdźcie rozpiskę!

Sobota
 

10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Piast Gliwice – GKS GieKSa Katowice,

11.00
Zina IV liga – I grupa
RKS Grodziec – Unia Kosztowy,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Sparta Katowice – Wawel Wirek,
Orzeł Mokre – Urania Ruda Śląska,
MK Górnik Katowice – MKS Siemianowiczanka,
Centralna Liga Juniorów U17
Raków Częstochowa – Górnik Zabrze,

12.30
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS 1962 Jastrzębie – TS Podbeskidzie,
I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz
GKS GieKSa Katowice – Raków Częstochowa,

13.00
Zina IV liga – I grupa
Drama Zbrosławice – JSP Szczakowianka,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom)
Górnik Bobrowniki Śląskie – Orzeł Biały Piekary Śląskie,
Odra Miasteczko Śląskie – Olimpia Boruszowice,
Orzeł Miedary – Czarni Kozłowa Góra,
Unia Strzybnica – Silesia Miechowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Burza Borowa Wieś – Przyszłość Ciochowice,
ŁTS Łabędy – KS 94 Rachowice,

13.30
III liga
LKS Goczałkowice – Górnik II Zabrze,
ROW 1964 Rybnik – Ślęza Wrocław,
Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom,
Pniówek Pawłowice – Polonia-Stal Świdnica,

14.00
II liga
Skra Częstochowa – Górnik Polkowice,
Zina IV liga – I grupa
Przemsza Siewierz – Ruch Radzionków,
Gwarek Ornontowice – AKS Mikołów,
Śląsk Świętochłowice – Unia Dąbrowa Górnicza,
Polonia Łaziska Górne – MKS Myszków,
Zina IV liga – II grupa
GKS Radziechowy-Wieprz – Spójnia Landek,
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Podbeskidzie II Bielsko-Biała,
Kuźnia Ustroń – Odra Wodzisław Śląski,
Iskra Pszczyna – Decor  Bełk,
Orzeł Łękawica – Rozwój Katowice,
Unia Książenice – Drzewiarz Jasienica,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Stradom Częstochowa – Zieloni Żarki,
Gmina Kłomnice – Orzeł Kiedrzyn,
Warta Mstów – Unia Rędziny,
Grom Cykarzew – Lotnik Kościelec,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Sparta Lubliniec – Pogoń Kamyk,
MLKS Woźniki – Promień Glinica,
KS Panki – Liswarta Krzepice,
Unia Kalety – Amator Golce,
Olimpia Truskolasy – Jedność Boronów,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
LKS Krzyżanowice – LKS 1908 Nędza,
Dąb Gaszowice – Zameczek Czernica,
KS 1905 Krzanowice – Unia Racibórz,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Pierwszy Chwałowice – Granica Ruptawa,
MKS Czerwionka – Rymer Rybnik,
Polonia Łaziska – Płomień Połomia,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Pogoń Imielin – GKS II Katowice,
LGKS 38 Podlesianka Katowice – Górnik 09 Mysłowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Niwy Brudzowice – Tęcza Błędów,
Górnik Wojkowice – Zagłębie II Sosnowiec,
Unia Ząbkowice – Źródło Kromołów,
Błękitni Sarnów – Ostoja Żelisławice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
ZET Tychy – LKS Studzienice,
LKS Łąka – LKS Rudołtowice-Ćwiklice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
GTS Bojszowy – MKS Lędziny,
Pasjonat Dankowice – Ogrodnik Tychy,
LKS Bestwina – Przełom Kaniów,
Pionier Pisarzowice – Piast Bieruń Nowy,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe – Spójnia Zebrzydowice,
LKS Goleszów – LKS 99 Pruchna,
Wisła Strumień – Beskid Skoczów,
Cukrownik Chybie – Tempo Puńców,
I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz
Odra Centrum Wodzisław Śląski – GKS Tychy,

17.00
Fortuna I liga
Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce,

Niedziela


8.45
IV liga kobiet – I grupa
Polonia Tychy – Niepokorni Orzesze,

9.30
I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz
BTS Rekord – Zagłębie Sosnowiec,

10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Stadion Śląski Chorzów – Górnik Zabrze,
Ruch Radzionków – MKS Zaborze,
ROW 1964 Rybnik – Ruch Chorzów S.A.
BTS Rekord – Zagłębie Sosnowiec
I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz
Stadion Śląski Chorzów – BBTS Podbeskidzie,

11.00
Zina IV liga – I grupa
Szombierki Bytom – Sarmacja Będzin,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Concordia Knurów – Gwiazda Chudów,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
LKS Pogórze – Błyskawica Drogomyśl,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Podhalanka Milówka – Bory Pietrzykowice,
Centralna Liga Juniorów U15
Rozwój Katowice – Chrobry Głogów,

11.30
I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
BTS Rekord – TS Podbeskidzie,

12.00
I liga kobiet
SWD Wodzisław Śląski - Trójka Staszówka/Jelna,
IV liga kobiet – I grupa
Tygryski Świętochłowice – Warta Zawiercie,

12.40
Fortuna I liga
GKS Tychy – Puszcza Niepołomice,

13.00
Ekstraliga kobiet
GKS Katowice – APLG Gdańsk,
III liga kobiet
Czarni II Sosnowiec – Unia Opole,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Tęcza Wielowieś – Czarni Pyskowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Muńcuł Ujsoły – Czarni-Góral Żywiec,

13.15
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Rozwój Katowice – Raków Częstochowa,

13.30
III liga
Gwarek Tarnowskie Góry – Warta Gorzów Wielkopolski,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Sośnica Gliwice – Piast II Gliwice,

14.00
III liga kobiet
Jaskółki Chorzów – Warta Gorzów Wielkopolski,
KKS Zabrze – Ślęza Wrocław,
Zina IV liga – II grupa
Unia Turza Śląska – Jedność 32 Przyszowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Sparta Szczekociny – Piast Przyrów,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Silesia Lubomia – Naprzód Borucin,
LKS Tworków – Czarni Gorzyce,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Gwiazda Skrzyszów – MKS 32 Radziejów-Popielów,
Forteca Świerklany – Polonia Marklowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
LKS Wisła Wielka – Czarni Jaworze
MRKS II Czechowice-Dziedzice – BKS Stal Bielsko-Biała,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
KS Bestwinka – Sokół Wola,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Soła Rajcza – Metal W.G.-Skałka Żabnica,
Góral Istebna – Koszarawa Żywiec,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS Tychy – UKS Ruch Chorzów,
I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
Ruch Radzionków – Piast Gliwice,
ROW 1964 Rybnik – Zagłębie Sosnowiec,
Stadion Śląski Chorzów – GKS Tychy,

15.30
Centralna Liga Juniorów U17
Rozwój Katowice – Ruch Chorzów,

17.30
PKO Ekstraklasa
Raków Częstochowa – Wisła Kraków (w Bełchatowie).


Komentarze