Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
23 °C
AAA

Mecze ponownie bez kibiców!

#Regionalna piłka
W czwartek premier oraz minister zdrowia ogłosili nowe obostrzenia! We wszystkich strefach (żółtych i czerwonych) wydarzenia sportowe od soboty będą organizowane bez udziału kibiców.

Tym samym nie będziemy mogli śledzić na żywo meczów piłkarskich - czy to na poziomie Ekstraklasy, czy też na poziomie lokalnym. Na szczęście nadal można rozgrywać spotkania, przez co piłkarze będą cały czas w cyklu meczowym. Niestety kibice będą musieli poczekać cierpliwie na poprawienie sytuacji.

Fani drużyn z Ekstraklasy i 1. Ligi większych problemów nie mają, ponieważ mogą śledzić poczynania piłkarzy w telewizji. Niestety sympatycy piłki nożnej na poziomie lokalnym raczej nie otrzymają szansy na podziwianie zmagań drużyn ze swoich miejscowości. Chociaż niektóre kluby z pewnością będą przygotowywać transmisje live na kanałach social mediowych lub też publikować skróty w wersji wideo. 

Zakaz udziału publiczności to też problem finansowy dla mniejszych zespołów, gdzie wpływy z biletów lub tzw. "cegiełek" to często najważniejsza część budżetu.