Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
13 °C
AAA

Mecz na szczycie Klasy A już w sobotę. Co słychać u Czarnych Sosnowiec?[WIDEO]

#Regionalna piłka
W najbliższą sobotę na naszej stronie internetowej oraz Facebooku przeprowadzimy pierwszą w historii relację live z meczu na szczycie sosnowieckiej Klasy A. Pojedynek dwóch niepokonanych do tej pory drużyn elektryzuje kibiców piłkarskich w regionie od dawna. Odwiedziliśmy z naszą kamerą drużynę Klubu Sportowego Czarni Sosnowiec, by sprawdzić jak przygotowują się do meczu na szczycie.

Drużyna Czarnych Sosnowice to beniaminek Klasy A, który w bieżących rozgrywkach radzi sobie wyśmienicie. Podopieczni Sławomira Chodora w 13 dotychczasowych spotkaniach odnieśli 10 zwycięstw i 3 razy remisowali. Z 33 punktami na koncie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Przed ekipą z Sosnowca już w najbliższy weekend największe ligowe wyzwanie jakim jest potyczka z liderem, CKS Czeladź. 

Postanowiliśmy odwiedzić z kamerą piłkarzy Czarnych podczas ich treningu. Pytaliśmy o ich przygotowania do sobotniego spotkania, to co myślą o swoim rywalu a także jaki mają plan na pokonanie rywala z Czeladzi. 

Zobaczcie sami: 

 

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na specjalnie stworzonym na tę okazję wydarzeniu. Pod poniższym linkiem znajdziecie wszystkie kwestie związane z sobotnim Livem. 

MECZ NA SZCZYCIE KLASY A, CKS CZELADŹ - CZARNI SOSNOWIEC

Czekamy na Was w najbliższą sobotę od godziny 12:30 na naszym FB oraz na naszej stronie internetowej! Nie może Was zabraknąć!