Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
5 °C
AAA

Kto, z kim w najbliższej kolejce? Rozpiska meczów drużyn z naszego regionu!

#Regionalna piłka
Przed nami kolejny weekend pod znakiem piłkarskich emocji w naszym regionie. Poniżej prezentujemy pełna rozpiskę meczów juniorów, ligi kobiecej, futsalu, a także zmagań drużyn męskich od ligi okręgowej aż po ligę II. Sprawdźcie czego nie możecie przegapić!

Piątek
15.00


III liga
Polonia Bytom – Ślęza Wrocław,

Sobota
9.00


I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
Zagłębie Sosnowiec – TS Podbeskidzie,

10.00

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
GKS Tychy – Piast Gliwice,

11.00

Zina IV Liga – I grupa
RKS Grodziec – Gwarek Ornontowice,
Znicz Kłobuck – JSP Szczakowianka,

Zina IV Liga – II grupa
MRKS Czechowice-Dziedzice – Odra Wodzisław Śląski,
Zina Klasa Okręgowa - Grupa II (Zabrze)
Piast II Gliwice – ŁTS Łabędy,
Sośnica Gliwice – Gwiazda Chudów,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Urania Ruda Śląska – MKS Siemianowiczanka,
Orzeł Mokre – Górnik 09 Mysłowice,
MK Górnik Katowice – Sparta Katowice,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Zagłębie II Sosnowiec – Ostoja Żelisławice,
Górnik Wojkowice – Cyklon Rogoźnik,

I Liga Wojewódzka A1 Junior
MKS Zaborze – Górnik Zabrze,
Rozwój Katowice – Zagłębie Sosnowiec,

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
Ruch Radzionków – ROW 1964 Rybnik,

11.30
Centralna Liga Juniorów U17
Gwarek Zabrze – Górnik Zabrze,

12.00
IV liga kobiet – II grupa
Mitech Żywiec – Wisła Skoczów,

Zina IV Liga – I grupa
Przemsza Siewierz – Sarmacja Będzin,

13.00
Ekstraliga kobiet
GKS Katowice – Rolnik Biedrzychowice,

15.00
Ekstraliga kobiet
ROW Rybnik – Górnik Łęczna,

II liga
Skra Częstochowa – Sokół Ostróda,

III liga
Gwarek Tarnowskie Góry – LKS Goczałkowice,
Rekord Bielsko-Biała – MKS Kluczbork,
ROW 1964 Rybnik – Ruch Chorzów,

Zina IV liga – I grupa
Śląsk Świętochłowice – Drama Zbrosławice,
Szombierki Bytom – Unia Kosztowy,
Ruch Radzionków – Raków II Częstochowa,
MKS Myszków – Warta Zawiercie,

Zina IV liga 2020/2021, śląska II
Kuźnia Ustroń – Podbeskidzie II Bielsko-Biała,
Unia Książenice – Unia Turza Śląska,
Iskra Pszczyna – Spójnia Landek,
Odra Centrum Wodzisław Śląski – GKS Radziechowy-Wieprz,
Orzeł Łękawica – Jedność 32 Przyszowice,
LKS Czaniec – Drzewiarz Jasienica,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Bytom)
Unia Strzybnica – Sokół Orzech,
Silesia Miechowice – Olimpia Boruszowice,
Górnik Bobrowniki Śląskie – Odra Miasteczko Śląskie,
Orzeł Biały Piekary Śląskie – Czarni Kozłowa Góra,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Czarni Pyskowice – KS 94 Rachowice,
Concordia Knurów – Przyszłość Ciochowice,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Grom Cykarzew – Stradom Częstochowa,
Orzeł Kiedrzyn – Unia Rędziny,
Gmina Kłomnice – Lotnik Kościelec,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Jedność Boronów – Liswarta Krzepice,
Olimpia Truskolasy – Sparta Lubliniec,
MLKS Woźniki – KS Panki,
Unia Kalety – Promień Glinica,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Unia Racibórz – Czarni Gorzyce,
Zameczek Czernica – Naprzód Borucin,
KS 1905 Krzanowice – Silesia Lubomia,
Dąb Gaszowice – LKS 1908 Nędza,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Pierwszy Chwałowice – MKS Czerwionka,
Polonia Marklowice – Rymer Rybnik,
MKS 32 Radziejów-Popielów – Płomień Połomia,
Gwiazda Skrzyszów – Granica Ruptawa,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Pogoń Imielin – Wawel Wirek,
LGKS 38 Podlesianka Katowice – Naprzód Lipiny,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Górnik Piaski – Unia Ząbkowice,
Niwy Brudzowice – Błękitni Sarnów,
Tęcza Błędów – Źródło Kromołów,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
BKS Stal Bielsko-Biała – ZET Tychy,
LKS Łąka – Rekord II Bielsko-Biała,
LKS Rudołtowice – LKS Wisła Wielka,
LKS Studzienice – MRKS II Czechowice-Dziedzice,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
MKS Lędziny – KS Bestwinka,
Pasjonat Dankowice – LKS Bestwina,
Ogrodnik Tychy – Pionier Pisarzowice,
Sokół Wola – GTS Bojszowy,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
Wisła Strumień – LKS 99 Pruchna,
Błyskawica Drogomyśl – Spójnia Zebrzydowice,
LKS Goleszów – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe,
Beskid Skoczów – Tempo Puńców,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Bory Pietrzykowice – Koszarawa Żywiec,
Metal W.G.-Skałka Żabnica - Czarni-Góral Żywiec,

19.00

Statscore Futsal Ekstraklasa
Piast Gliwice – Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice,

Niedziela
10.00


I Liga Wojewódzka A1 Junior
Stadion Śląski Chorzów – Ruch Chorzów SA,
ROW 1964 Rybnik – GKS GieKSa Katowice,
GKS 1962 Jastrzębie – Piast Gliwice,

11.00

IV liga kobiet – I grupa
MKS Myszków – MTS Knurów,
Niepokorni Orzesze – Mikołów UKKS Katowice,

IV liga kobiet – II grupa
Bory Pietrzykowice – LKS Bestwina,

Zina IV Liga – II grupa
GKS II Tychy – Decor Bełk,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
LKS Pogórze – Cukrownik Chybie,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Podhalanka Milówka – Muńcuł Ujsoły,

I Liga Wojewódzka A1 Junior
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Raków Częstochowa,

11.15

I Liga Wojewódzka A1 Junior
Ruch Radzionków – UKS Ruch Chorzów,

12.00

I Liga Wojewódzka A1 Junior
Skra Częstochowa – TS Podbeskidzie,

14.00

I liga kobiet
Rekord Bielsko-Biała – MKS Tarnovia,

IV liga kobiet – II grupa
ROW II Rybnik – UKKS Istebna,

I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS Tychy – BTS Rekord,

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
Stadion Śląski Chorzów – BTS Rekord,

15.00

III liga kobiet
Czarni II Sosnowiec – Warta Gorzów,

IV liga kobiet – II grupa
LKS Goczałkowice – BTS Rekord II,

Zina IV Liga – I grupa
Polonia Łaziska Górne – Unia Dąbrowa Górnicza

Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Tęcza Wielowieś – Burza Borowa Wieś,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Sparta Szczekociny – Warta Mstów,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Racibórz)
LKS Krzyżanowice – LKS Tworków,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Forteca Świerklany – Polonia Łaziska,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Soła Rajcza - Metal Węgierska Górka,

16.00

II liga kobiet
Skra Częstochowa – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski,

I liga futsalu
Gwiazda Ruda Śląska – Sośnica Gliwice,

18.00

Statscore Futsal Ekstraklasa
GSF Gliwice – Clearex Chorzów,

I liga futsalu
GKS Tychy – Profi-Sport Duda Gałów.


Komentarze