Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
0 °C
AAA

IV LIGA: Piłkarski weekend w cieniu COVID-19

#Regionalna piłka
Mimo że pandemia koronawirusa ponownie zamknęła stadiony przed kibicami, piłkarze dalej są w grze. Sprawdźcie wyniki spotkań IV Ligi w woj. śląskim!

Zina IV LIGA - Grupa I, 13. kolejka

Gwarek Ornontowice  

1-2

Przemsza Siewierz 

Drama Zbrosławice    

-

RKS Grodziec (odwołany)

Szczakowianka Jaworzno 

3-3

Śląsk Świętochłowice 

AKS Mikołów  

3-1

Znicz Kłobuck 

Unia Dąbrowa Górnicza  

0-1

Szombierki Bytom

Raków II Częstochowa    

5-0

Polonia Łaziska Górne 

Warta Zawiercie    

-

Ruch Radzionków (odwołany)

Sarmacja Będzin    

-

MKS Myszków (odwołany)

 

TABELA

1. Unia Kosztowy (Mysłowice)  - 27 pkt

2. Warta Zawiercie  - 24 pkt

3. Raków II Częstochowa  - 24 pkt

4. Gwarek Ornontowice  - 20 pkt  

5. Unia Dąbrowa Górnicza - 20 pkt  

6. Znicz Kłobuck - 20 pkt  

7. Polonia Łaziska Górne - 17 pkt  

8. AKS Mikołów - 16 pkt  

9. Ruch Radzionków - 16 pkt  

10. Śląsk Świętochłowice - 15 pkt  

11. Sarmacja Będzin-  15 pkt  

12. Przemsza Siewierz - 15 pkt  

13. Szombierki Bytom - 14 pkt  

14. Szczakowianka Jaworzno-  13 pkt  

15. MKS Myszków - 10 pkt  

16. RKS Grodziec -  7 pkt  

17. Drama Zbrosławice - 5 pkt  

 

ZINA IV LIGA - GRUPA 2, 13. kolejka

GKS Radziechowy-Wieprz

-

MRKS Czechowice-Dziedzice (odwołany)

Unia Turza Śląska

-

Odra Centrum Wodzisław Śląski (odwołany)

Jedność 32 Przyszowice

-

Unia Książenice  (odwołany)

Spójnia Landek

-

Orzeł Łękawica (odwołany)

Podbeskidzie II Bielsko-Biała

3-0

Iskra Pszczyna

Drzewiarz Jasienica

1-0

Kuźnia Ustroń

Rozwój Katowice

2-0

LKS Czaniec

Odra Wodzisław Śląski

3-2

GKS II Tychy

TABELA

1. Unia Książenice – 28 pkt

2. Odra Wodzisław Śląski – 27 pkt

3. LKS Bełk – 20 pkt

4. Drzewiarz Jasienica – 19 pkt

5. Spójnia Landek – 19 pkt

6. Rozwój Katowice – 18 pkt

7. LKS Czarniec – 18 pkt

8. Kuźnia Ustroń – 17 pkt

9. Podbeskidzie II – 17 pkt

10. GKS II Tychy – 16 pkt

11. Odra Centrum – 15 pkt

12. Orzeł Łękawica – 14 pkt

13. Unia Turza Śląska – 14 pkt

14. MRKS Czechowice Dziedzice – 14 pkt

15. Jedność 32 Przyszowice – 9 pkt

16. Iskra Pszczyna – 6 pkt

17. GKS Radziechowy-Wieprz – 6 pkt


Komentarze