Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
5 °C
AAA

II kolejka lig okręgowych z naszego regionu za nami!

#Regionalna piłka
Poznaliśmy komplet wyników drugiej kolejki w ligach okręgowych w naszym województwie. Dość ciekawie wyglądała kolejka w bielsko-tyskiej grupie piątej, w której odbyło się tylko jedno spotkanie. W pozostałych grupach udało się rozegrać większość meczów.

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska I - I (Bytom)

Górnik Bobrowniki Śląskie - PAUZA  
Orzeł Miedary 7-1 Unia Strzybnica
Odra Miasteczko Śląskie 1-0 Silesia Miechowice
Sokół Orzech 5-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Olimpia Boruszowice 5-2 Czarni Kozłowa Góra

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska I - II (Zabrze)

Przyszłość Ciochowice    4-2    Piast II Gliwice    1 sierpnia, 17:00
Concordia Knurów    2-2    Tęcza Wielowieś    1 sierpnia, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice)    3-1    Czarni Pyskowice    1 sierpnia, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów)    3-2    Sośnica Gliwice    1 sierpnia, 17:00
KS 94 Rachowice    1-0    Gwiazda Chudów

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska II - I (Częstochowa-Lubliniec)

Grom Cykarzew 1-2 Zieloni Żarki
Piast Przyrów 1-1 Unia Rędziny
Gmina Kłomnice 2-1 Warta Mstów
Sparta Szczekociny 3-1 Stradom Częstochowa 
Lotnik Kościelec 1-0 Orzeł Kiedrzyn

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska II - II (Częstochowa-Lubliniec)

MLKS Woźniki 1-1 Liswarta Krzepice   
Jedność Boronów 1-0 Pogoń Kamyk  
Amator Golce 2-0 Promień Glinica 
Unia Kalety 3-0 Sparta Lubliniec
Olimpia Truskolasy 1-7 KS Panki

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska IV - I (Katowice)

Podlesianka Katowice 4-1 Urania Ruda Śląska
GKS II Katowice 0-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pogoń Imielin - PAUZA    
Orzeł Mokre 0-0 Wawel Wirek 
MK Górnik Katowice 1-0 Górnik 09 Mysłowice
Naprzód Lipiny 0-4 Sparta Katowice

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska IV - II (Sosnowiec)

Górnik Piaski 1-6 Źródło Kromołów
Tęcza Błędów 8-1 Ostoja Żelisławice  
Zagłębie II Sosnowiec 1-2 Cyklon Rogoźnik    
Górnik Wojkowice 3-0 Błękitni Sarnów 
Niwy Brudzowice 7-2 Unia Ząbkowice

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska V - I (Bielsko-Biała-Tychy)

ZET Tychy - PAUZA
BKS Stal Bielsko-Biała vs LKS Rudołtowice-Ćwiklice - odwołany
Czarni Jaworze 1-3 LKS Studzienice
LKS Wisła Wielka vs LKS Łąka - odwołany
MRKS II Czechowice-Dziedzice vs Rekord II Bielsko-Biała - odwołany

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska V - II (Bielsko-Biała-Tychy)

KS Bestwinka 5-0 Przełom Kaniów 
MKS Lędziny 5-0 Ogrodnik Cielmice
Piast Bieruń Nowy 2-2 Sokół Wola
Pionier Pisarzowice vs Pasjonat Dankowice - odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GTS Bojszowy 2-2 LKS Bestwina

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska VI - I (Skoczów)

Olimpia Goleszów 2-4 Spójnia Zebrzydowice    
Błyskawica Drogomyśl 2-2 Tempo Puńców    
Beskid 09 Skoczów 12-0 LKS 99 Pruchna    
Wisła Strumień 2-0 Cukrownik Chybie
LKS Pogórze 0-2 WSS Wisła

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska VI - II (Żywiec)

Koszarawa Żywiec - PAUZA
Bory Pietrzykowice 3-4 Czarni-Góral Żywiec 
Skałka Żabnica 2-2 Metal Węgierska Górka
Soła Rajcza 6-3 LKS Ujsoły
Podhalanka Milówka 4-1 Góral Istebna

Źródło: 90minut.pl


Komentarze