Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
5 °C
AAA

Grały ligi regionalne. Sprawdź wszystkie wyniki IV i V ligi!

#Regionalna piłka
Za nami najważniejszy mecz klubowy w sezonie. Finał Ligi Mistrzów, w którym lepszy okazał się Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie, przyniósł wiele emocji. Nie mniej przyniosły także spotkania IV i V ligi w naszym regionie. Poniżej prezentujemy wyniki ostatniej, weekendowej, kolejki ligowej we wszystkich grupach z naszego województwa.

Haiz IV liga, grupa: śląska I

Przemsza Siewierz - PAUZA    
Znicz Kłobuck 1-0 Szombierki Bytom
Śląsk Świętochłowice 0-1 Polonia Łaziska Górne
RKS Grodziec 4-2 Ruch Radzionków
Gwarek Ornontowice 2-0 MKS Myszków
Drama Zbrosławice 1-2 Sarmacja Będzin
Szczakowianka Jaworzno 0-5 Warta Zawiercie
AKS Mikołów 0-1 Raków II Częstochowa
Unia Kosztowy 1-0 Unia Dąbrowa Górnicza

Haiz IV liga, grupa: śląska II

Iskra Pszczyna 0-1 MRKS Czechowice-Dziedzice
Orzeł Łękawica 2-3 Kuźnia Ustroń
Unia Książenice  6-2 LKS Czaniec
Odra Centrum Wodzisław Śląski - PAUZA    
GKS Radziechowy-Wieprz 2-1 GKS II Tychy
Unia Turza Śląska 2-6 Odra Wodzisław Śląski
Jedność 32 Przyszowice 0-2 LKS Bełk
Spójnia Landek 1-1 Rozwój Katowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-0 Drzewiarz Jasienica

Klasa okręgowa, grupa: śląska I - I (Bytom)

Odra Miasteczko Śląskie - PAUZA
Sokół Orzech 1-2 Orzeł Miedary
Olimpia Boruszowice 1-1 Górnik Bobrowniki Śląskie
Czarni Kozłowa Góra 0-1 Unia Strzybnica
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 0-4 Silesia Miechowice

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska I - II (Zabrze)

Przyszłość Ciochowice 3-3 ŁTS Łabędy
Burza Borowa Wieś 2-0 Concordia Knurów
KS 94 Rachowice 2-5 Piast II Gliwice
Gwiazda Chudów 4-1 Tęcza Wielowieś
Sośnica Gliwice 0-2 Czarni Pyskowice

Klasa okręgowa, grupa: śląska II - I (Częstochowa-Lubliniec)

Warta Mstów 5-0 Grom Cykarzew
Lotnik Kościelec 2-2 Stradom Częstochowa
Unia Rędziny 5-0 Sparta Szczekociny
Zieloni Żarki 7-0 Gmina Kłomnice
Piast Przyrów 3-1 Orzeł Kiedrzyn

Klasa okręgowa, grupa: śląska II - II (Częstochowa-Lubliniec)

Sparta Lubliniec 1-4 MLKS Woźniki
Promień Glinica - KS Panki - odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Kamyk 3-0 Olimpia Truskolasy
Liswarta Krzepice 2-1 Unia Kalety
Jedność Boronów 1-1 Amator Golce

Klasa okręgowa, grupa: śląska III - I (Racibórz)

Silesia Lubomia 0-1 LKS Krzyżanowice
LKS 1908 Nędza 2-0 LKS Tworków
Naprzód Borucin 1-3 KS 1905 Krzanowice
Czarni Gorzyce 3-4 Dąb Gaszowice
Unia Racibórz 2-1 Zameczek Czernica

Klasa okręgowa, grupa: śląska III - II (Rybnik)

Polonia Łaziska Rybnickie 0-3 Pierwszy Chwałowice
Granica Ruptawa 3-0 MKS Czerwionka
Płomień Połomia 3-2 Forteca Świerklany
Rymer Rybnik 2-4 Gwiazda Skrzyszów
Polonia Marklowice 4-2 MKS 32 Radziejów

Klasa okręgowa, grupa: śląska IV - I (Katowice)

Górnik 09 Mysłowice 0-4 Podlesianka Katowice
Wawel Wirek 1-3 Sparta Katowice
Naprzód Lipiny - PAUZA
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-1 MK Górnik Katowice
Urania Ruda Śląska - Orzeł Mokre - odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS II Katowice - Pogoń Imielin - odwołany

Klasa okręgowa, grupa: śląska IV - II (Sosnowiec)

Błękitni Sarnów 3-0 Górnik Piaski
Cyklon Rogoźnik 3-3 Unia Ząbkowice
Ostoja Żelisławice 0-3 Niwy Brudzowice
Źródło Kromołów 0-3 Górnik Wojkowice
Tęcza Błędów 3-5 Zagłębie II Sosnowiec

Klasa okręgowa, grupa: śląska V - I (Bielsko-Biała-Tychy)

LKS Łąka 5-2 ZET Tychy
LKS Studzienice 2-2 Rekord II Bielsko-Biała
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3-3 MRKS II Czechowice-Dziedzice
LKS Wisła Wielka - PAUZA    
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 Czarni Jaworze

Klasa okręgowa, grupa: śląska V - II (Bielsko-Biała-Tychy)

Pasjonat Dankowice 3-1 KS Bestwinka
Sokół Wola 2-4 LKS Bestwina
Ogrodnik Cielmice 0-1 GTS Bojszowy
MKS Lędziny 5-0 Piast Bieruń Nowy
Pionier Pisarzowice 3-1 Przełom Kaniów

Klasa okręgowa, grupa: śląska VI - I (Skoczów)

Cukrownik Chybie 4-1 Olimpia Goleszów
LKS 99 Pruchna 3-2 WSS Wisła
Tempo Puńców 7-1 LKS Pogórze
Spójnia Zebrzydowice 0-0 Wisła Strumień
Błyskawica Drogomyśl 3-4 Beskid 09 Skoczów

Klasa okręgowa, grupa: śląska VI - II (Żywiec)

LKS Ujsoły - PAUZA    
Metal Węgierska Górka 5-0 Góral Istebna
Czarni-Góral Żywiec 4-1 Podhalanka Milówka
Koszarawa Żywiec - Soła Rajcza - odwołany
Bory Pietrzykowice 4-2 Skałka Żabnica

Źródło: 90minut.pl


Komentarze