Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-5 °C
AAA

Derby i ostatnie mecze rundy!

#Regionalna piłka
To będzie bardzo ciekawy weekend piłkarski w naszym województwie. Derby w Ekstraklasie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice. Ponadto ostatnie mecze rundy jesiennej w niższych ligach, w tym mecz na szczycie CKS Czeladź - Czarni Sosnowiec.

Piątek
20.30
PKO Ekstraklasa
Górnik Zabrze – Piast Gliwice,

Sobota
11.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Orzeł Mokre – Pogoń Imielin,
MK Górnik Katowice – GKS II Katowice,
Sparta Katowice – MKS Siemianowiczanka,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Piast Gliwice - UKS Ruch Chorzów,

12.00
Zina IV liga – I grupa
Przemsza Siewierz – MKS Myszków,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
Czarni Jaworze – BKS Stal Bielsko-Biała,
Centralna Liga Juniorów
Gwarek Zabrze – Górnik Zabrze,
Statscore Futsal Ekstraklasa
Clearex Chorzów – Rekord Bielsko-Biała,

12.30
Zina IV liga – I grupa
Drama Zbrosławice – RKS Grodziec (w Radzionkowie),
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Skra Częstochowa - Górnik Zabrze,

13.00
III liga
Górnik II Zabrze – Polonia-Stal Świdnica,
Pniówek-74 Pawłowice – Warta Gorzów Wielkopolski,
LKS Goczałkowice – Ruch Chorzów,
ROW 1964 Rybnik – Polonia Bytom,
Gwarek Tarnowskie Góry – Piast Żmigród,
Zina IV liga – I grupa
Unia Kosztowy – Śląsk Świętochłowice,
Znicz Kłobuck – Raków II Częstochowa,
Warta Zawiercie – Ruch Radzionków,
Zina IV liga – II grupa
Orzeł Łękawica – Jedność 32 Przyszowice,
Odra Wodzisław Śląski – LKS Czaniec,
Unia Turza Śląska – Odra Centrum Wodzisław Śląski,
GKS Radziechowy-Wieprz – MRKS Czechowice-Dziedzice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
KS 1905 Krzanowice – Dąb Gaszowice,
LKS 1908 Nędza – Czarni Gorzyce,
LKS Krzyżanowice – Naprzód Borucin,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Polonia Łaziska – Polonia Marklowice,
Granica Ruptawa – Rymer Rybnik,
Pierwszy Chwałowice – Płomień Połomia,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Naprzód Lipiny – Urania Ruda Śląska,
LGKS 38 Podlesianka Katowice – Wawel Wirek,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Górnik Piaski – Ostoja Żelisławice,
Cyklon Rogoźnik – Źródło Kromołów,
Unia Ząbkowice – Zagłębie II Sosnowiec,
Niwy Brudzowice – Górnik Wojkowice,
Błękitni Sarnów – Tęcza Błędów,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
LKS Bestwina – Przełom Kaniów,
Finał Pucharu Polski Podokręgu Skoczów
Spójnia Zebrzydowice – Kuźnia Ustroń,

13.30
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Warta Mstów – Piast Przyrów,
Stradom Częstochowa – Orzeł Kiedrzyn,
Lotnik Kościelec – Zieloni Żarki,
Grom Cykarzew – Unia Rędziny,
Sparta Szczekociny – Gmina Kłomnice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Olimpia Truskolasy – Unia Kalety,
Promień Glinica – Liswarta Krzepice,
KS Panki – Amator Golce,
MLKS Woźniki – Pogoń Kamyk,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
KS Bestwinka – Pasjonat Dankowice,

14.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
LKS 99 Pruchna – LKS Pogórze,
Błyskawica Drogomyśl – Olimpia Goleszów,
Tempo Puńców – Wisła Strumień,
Cukrownik Chybie – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe,

14.30
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS GieKSa Katowice - Zagłębie Sosnowiec,

17.00
Fortuna I liga
Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów,
GKS Tychy – Miedź Legnica,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Sparta Lubliniec – Jedność Boronów,

18.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
GSF Gliwice – LSSS Lębork,

19.30
I liga futsalu
Stal Mielec – GKS Tychy,

Niedziela
10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Ruch Radzionków - Stadion Śląski Chorzów,

11.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
BTS Rekord - TS Podbeskidzie,

12.00
III liga kobiet
Polonia Prószków – Jaskółki Chorzów,
Baraż o awans do CLJ U15
GKS GieKSa Katowice – Olympic Junior Wrocław,

12.30
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS 1962 Jastrzębie - Raków Częstochowa,

13.00
II liga
Skra Częstochowa – Olimpia Grudziądz,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
LKS Tworków – Zameczek Czernica,
Silesia Lubomia – Unia Racibórz,
LKS 1908 Nędza – KS 1905 Krzanowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)
MKS Czerwionka – MKS 32 Radziejów-Popielów,
Forteca Świerklany – Gwiazda Skrzyszów,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
MRKS II Czechowice-Dziedzice – LKS Rudołtowice-Ćwiklice,

13.30
I Liga Wojewódzka A1 Junior
ROW 1964 Rybnik - MKS Zaborze,

14.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS Tychy - Ruch Chorzów S.A.

18.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
Piast Gliwice – Futsal Leszno,
AZS UŚ Katowice – Futsal Team Brzeg,

Poniedziałek
18.00
PKO Ekstraklasa
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk,

Wtorek
18.00
PKO Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin.


Komentarze