Odkryj magię filmowych dźwięków! Filharmonia Śląska zaprasza do Spodka na Galę Muzyki Filmowej

Gala muzyki filmowej spodek

Redakcja

13 czerwca 2024

Październik 2024 ponownie wypełni się muzyką z największych hitów z wielkiego ekranu. Rok po Gali Muzyki Filmowej w Spodku w 2023 roku, przyjdzie czas na jej trzecią edycję – przeżyjmy to na nowo razem z Filharmonią Śląską!

Niezapomniane melodie, Chór i Orkiestra Symfoniczna pod batutą Macieja Sztora, multimedia, światła i widowiskowe efekty wizualne opanują katowicki Spodek w każdym calu. Przeniesiemy się w świat ponadczasowych opowieści, wzruszeń, ekscytacji i przygody.

Usłyszymy kompozycje m.in. Johna Williamsa, Hansa Zimmera, Harry’ego Gregsona-Williamsa, Davida Arnolda czy Angelo Badalamentiego.

BILETY

Przeniesiemy się w fantastyczny świat Opowieści z Narnii, będziemy towarzyszyć w rejsie Titanica, a może spotkamy także Piratów z Karaibów? Wyruszymy także w prawdziwą Odyseję Kosmiczną, weźmiemy udział w Igrzyskach Śmierci i dowiemy się Jak Wytresować Smoka. W naszej wspaniałej filmowej przygodzie towarzyszyć nam będzie James Bond, Harry Potter, Batman czy Superman. A to jeszcze nie wszystko, co czeka na nas w katowickim Spodku!

19 października 2024 roku będzie prawdziwym świętem kinomanów i wielbicieli muzyki filmowej, która podczas wykonywania na żywo zyskuje jeszcze bardziej emocjonujący wymiar. Doskonała harmonia efektów multimedialnych, świateł i wizualizacji, utwory z ponadczasowych produkcji kinowych w wykonaniu profesjonalnej orkiestry i znakomici soliści, aktorzy oraz ogrom dodatkowych atrakcji i niespodzianek – to wszystko razem sprawi, że publiczność zgromadzoną w Spodku filmowy świat pochłonie w całości.

To nie będzie zwykły koncert – to będzie prawdziwy spektakl dla widzów! Obecność – obowiązkowa!

BILETY

powiązane artykuły:

Zakonczenie sezonu w filharmonii slaskiej
Kultura 11 czerwca 2024

Zakończenie 79. sezonu artystycznego Filharmonii Śląskiej obfitować będzie w wielką symfonikę. Us

Abonamenty filharmonia slaska
Kultura 7 czerwca 2024

Jubileuszowy, 80. sezon artystyczny Filharmonii Śląskiej coraz bliżej! A my spieszymy do Państwa

438164520 1032115185028273 680549808935713930 n
Kultura 26 maja 2024

Koleje Śląskie wspólnie z podmiotami kulturalno-rozrywkowymi z województwa śląskiego, prowadzą ak

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

29 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.4µg/m3 PM2.5: 4.8µg/m3