Młoda raperka dissuje polityków i zdalną naukę. Nagranie podbija Internet

Natid

Redakcja

26 kwietnia 2021

W czwartek w serwisie YouTube młoda raperka Nati D. opublikowała swój utwór "Kłamiecie jak umiecie" na podkładzie muzycznym z "Szukajcie aż znajdziecie" Tomasza Chady i RX. W kilka dni piosenkę wyświetlono ponad 800 tysięcy razy!

Nati D. atakuje w swoim rapowym utworze premiera oraz ministra zdrowia. Ma żal o naukę zdalną. Twierdzi, że rząd niszczy edukację. 

Siedzimy rok na zdalnym, to gorsze niż wagary. Tam w rządzie oszaleli, zamknęli w pizdu szkoły na tylko dwa tygodnie, już minął rok, matoły”

rapuje nati d.

Dziewczyna dodaje dalej - Mój stary jest w tym dobry, siedzi na telefonie. Spokojnie robi sprawdzian, znowu dostanę pionę. I taka jest tu prawda, nie ma co się obrażać, ta zdalna edukacja jest gorsza jak zaraza.

Raperka odważnie komentuje otaczającą ją rzeczywistość w refrenie - Kłamiecie jak umiecie, już nie zmienię swego zdania i gówno będzie z tego zdalnego nauczania. Padnijcie na kolana, to wersy, które niszczą. Musicie to przetrawić, depczecie naszą przyszłość.

Cały utwór:

Większość komentujących gratuluje raperce odwagi oraz chwali jej umiejętności. A mówią że dzieci są głupie i nic nie rozumieją brawo Dziewczyno gratuluję odwagi i gratuluję rodzicom - tak brzmi jeden z komentarzy.

Pojawiły się też porównania do Maty i jego "Patointeligencji" oraz najnowszego hitu "Patoreakcji". Nati D. przez niektórych została uznana za głos pokolenia młodzieży, która już od roku uczy się zdalnie w swoich domach.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.9µg/m3 PM2.5: 2.5µg/m3