Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
12 °C
AAA

Wojkowice: Spektakl Kłamstwo

Jak to naprawdę jest z tym kłamstwem? Pomaga nam zatuszować pewne niewygodne tematy czy też psuje relację i burzy związki? Pytań jest wiele, odpowiedzi również i nigdy nie są takie same!

Za to doskonale ze zobrazowaniem natury życia w zakłamaniu i tworzenia fałszywego obrazu samego siebie poradził sobie Wojciech Malajkat, świetny aktor i reżyser, którego sztukę o kłamstwie właśnie, będziemy mogli zobaczyć w Wojkowicach już 21 lutego. Spektakl rozpocznie się o godzinie 18.00, a bilety w cenie 75 zł dostępne w kasie MOK-u oraz online na https://www.mokwojkowice.pl/bilety. Na scenie zobaczymy gwiazdorską obsadę i zdecydowanie będzie się działo!

Kłamstwo to jak zapewniają twórcy przedstawienia dzieło zaskakujące, niesamowite i przenikliwe. Jest adaptacją sztuki francuskiego dramaturga Floriana Zellera, który potrafi z prawdziwą wirtuozerią przeniknąć do najgłębszych pokładów ludzkiej duszy i odkryć jej ciemne zakamarki. Na scenie zobaczymy dwie pary przyjaciół, ale również dwie pary małżeńskie i dwie pary kochanków – przy czteroosobowym składzie będzie to nie lada zadanie! Czy sobie poradzą i jak pomieścić w tak małej grupie bliskich sobie osób tyle emocji i niejasności? Przekonamy się wkrótce na spektaklu w Wojkowicach! W głównych bohaterów wcielą się popularni aktorzy znani z wielu ról filmowych i serialowych, będzie to więc wyjątkowa okazja do zobaczenia na żywo ich gry aktorskiej. Na scenie zobaczymy: Joannę Liszowską, Adrianę Kalską, Mikołaja Roznerskiego i Piotra Szwedesa. Dzięki udanej reżyserii będziemy świadkami pewnych absurdów i kłamstw, które faktycznie towarzyszą nam w życiu na co dzień. Jak w lustrze spektakl odbije nasze własne drobne grzeszki i w komediowej formule przystępnie nam je zaprezentuje. Dowiemy się jak można jednocześnie być uroczym i do gruntu zakłamanym. Spektakl będzie więc intelektualną ucztą dla oka i ucha, a wprawni obserwatorzy dostrzegą przy okazji odniesienia do filmów Woody’ego Allena, a nawet Bergmana. 

Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury
Wojkowice, Jaworznik 6


Komentarze