Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
28 °C
AAA

Chorzów: XXIII Jarmark Rzeczy Ładnych

Nie przegap
XXIII edycja Jarmarku Rzeczy Ładnych, który od 12 lat jest organizowany w Chorzowie, zawsze w Miejskim Domu Kultury "Batory".

W tym roku organizatorzy chcą  zatrzymać się trochę i wrócić do korzeni i do idei, która rozpoczęła organizację tych jarmarków, a także wprowadzić drobne zmiany.

 Założenia jarmarku: 

-  Jarmark ma być miejscem spotkań twórców, którzy nie zazdroszczą sobie sprzedaży i i nie podbierają pomysłów, a zaprzyjaźniają z sobą, inspirują i wspierają.
- Jarmark ma być przede wszystkim miejscem spotkania i prezentacji swojej twórczości i nawiązywania kontaktów z przyszłymi klientami. Oczywiście, życzymy milionowych przychodów, ale jeden dzień to za mało, żeby to osiągnąć. Praca w działalności rękodzielniczej odbywa się przez cały rok i dzięki temu spotkaniu ( a wraz z nim ulotkom, wizytówkom, itp) można zyskać klientów oraz znajomych klientów na cały rok
- mimo, że Jarmark organizowany jest w grudniu, nie jest typowym Jarmarkiem świątecznym i tematyka może dotyczyć różnych okazji oraz różnych okoliczności.
- do udziału w Jarmarku zapraszani są twórców szeroko pojętego rękodzieła, osoby tworzące rzeczy wyjątkowe i unikalne. Zapraszamy również osoby tworzące i sprzedające elementy potrzebne do tworzenia rękodzieła - pudełka, bazy, figurki elementy, itp. Nie przyjmujemy kosmetyków, różnych produktów ekologicznych, z masowej produkcji oraz rzeczy, które trudno uznać za rękodzieło.
Nowość, którą organizatorzy chcą  wprowadzić w tym roku, to :
- platforma E-Jarmark Rzeczy Ładnych, gdzie można będzie się dodatkowo reklamować w szerszej formie.

Miejsce: Jarmark Rzeczy Ładnych
Chorzów, Batorego 6


Komentarze