Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
0 °C
AAA

Energoaparatura S.A. weźmie udział w bielskich targach – ENERGETAB

Wiadomości
Katowicka spółka Energoaparatura S.A. – firma, która w branży energetycznej od lat świadczy usługi w zakresie prac elektrycznych, elektroenergetycznych, aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki, czy instalacji słaboprądowych będzie jednym z głównych wystawców podczas bielskich targów.

32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019, odbędą się w dniach od 17 do 19 września 2019 r. ENERGETAB – to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce.

Na targach zaprezentuje swoje produkty prawie 720 wystawców nie tylko z Polski, ale i 24 krajów Europy, Azji i USA.

Energoaparatura S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalistycznych usług budowlano-montażowych. Ponadto Spółka oferuje dostawy materiałów dla branży górniczej  w szczególności: kable i przewody, rury dla górnictwa PCV, oprawy oświetleniowe i źródła światła oraz sprzęt elektroniczny i elektroinstalacyjny.  

W ciągu swej ponad 60 letniej historii Energoaparatura zrealizowała ponad 15 tysięcy kontraktów, biorąc udział w budowie i modernizacji niemal wszystkich dużych obiektów energetycznych i przemysłowych.

Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Foto: energetab.pl


Komentarze