Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
13 °C
AAA

S24 rekordowy wynik. Dziękujemy!

Artykuły
Każdego miesiąca rośniemy. W październiku serwis silesia24.pl odnotował kolejny rekord frekwencyjny. Od początku istnienia portal zyskuje na popularności przebijając statystyki poprzednich miesięcy.

Według danych Google Analytics, serwis regionalny silesia24.pl w październiku odwiedziło 647 896 użytkowników. To o 30 procent więcej niż w rekordowym - dotychczas – wrześniu.   

Mimo znakomitych statystyk i stałej tendencji wzrostowej, nie zwalniamy tempa pracy i rozwoju. Silesia24 jest dziś bardzo często pierwszym źródłem sprawdzonych informacji o regionie. Codzienna publicystyka też ma swojego stałego odbiorcę. Ale to nie koniec - w ciągu kilku tygodni wystartuje dział tematyczny, na przełomie roku nowe funkcjonalności serwisu - zapewnia Marek Czyż, redaktor naczelny S24.


W czerwcu, czyli w pierwszym pełnym miesiącu działania serwisu, Silesia24.pl odwiedziło 145 tys. użytkowników. W okresie od 1 do 31 lipca było to już 400 tysięcy odbiorców. W sierpniu i wrześniu ponad pół miliona, a w październiku serwis odnotował rekord: blisko 650 tys. użytkowników!


Cieszy grono powracających użytkowników, którzy z silesia24 czerpią wiedzę o regionie. Blisko 80 procent użytkowników to mieszkańcy województwa śląskiego. Nie zamykamy się tylko na Metropolię, bo interesują nas też wydarzenia zarówno z południowych jak i północnych krańców województwa – od Żywca po Częstochowę. To, co odróżnia nas od konkurencyjnych portali to przywiązanie do regionu. Nie publikujemy informacji spoza województwa, czy kraju. Dzięki temu nasz odbiorca jest lokalny, a to wielka wartość  - podkreśla Marek Czyż.


Komentarze