Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
32 °C
AAA

Porządny box na dach samochodu

Artykuły
Odpowiednio dobrany box dachowy jest świetną alternatywą dla zwykłego bagażnika, zwłaszcza że pozwala lepiej zabezpieczyć przewożony sprzęt sportowy, czego najlepszym przykładem są narty. Dodatkowo dzięki boksom marki Taurus można znacznie powiększyć ładowność samochodu i to bez konieczności oddzielnego przyczepiania każdej rzeczy specjalnymi linami lub zaczepami, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych rozwiązań.
  1. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając box dachowy?
  2. Gdzie zamówić kufry dachowe?
  3. Kiedy przydają się boxy dachowe?

Jeżeli nie wiesz, jakie boxy dachowe wybrać, aby spełniły wszystkie twoje oczekiwania, koniecznie sprawdź poniższe wskazówki. Dzięki temu bez żadnego problemu znajdziesz rozwiązanie odpowiednie dla swojego samochodu, a dodatkowo będziesz mógł skorzystać z przystępnej ceny.

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając box dachowy?

Zwykłe bagażniki dachowe, które jeszcze kilka lat temu można było często spotkać na samochodach, są coraz częściej zamieniane na stylowe boxy. Istotną zaletą takiego rozwiązania jest to, że zamykany bagażnik ma opływowy kształt, co nie tylko wpływa na zmniejszenie oporu powietrza, ale dodatkowo minimalizuje hałas i wibrację. Nie ma więc znaczenia, czy planujesz przewieść na dachu sprzęt sportowy, czy inne rzeczy, bo do wszystkich bagaży sprawdzi się zamykany box. Przy zakupie warto mieć na uwadze warunki zewnętrzne, które nie zawsze są korzystne dla takiego boxa. Trzeba więc upewnić się, że nie tylko wymiary zamykanego schowka będą odpowiednie, ale również sprawdzić, z jakich materiałów jest wykonany.

Gdzie zamówić kufry dachowe?

Zarówno bagażniki samochodowe, jak i produkty zamykane, które zapewniają najlepszą ochronę dla ładunku przewożonego na dachu, można zamówić przez internet. Decydując się na box dachowy z oferty popularnego sprzedawcy, możesz dokładnie określić, jaka pojemność cię interesuje lub jakie otwieranie ma zostać zastosowane w twoim schowku. Jeżeli natomiast klient ma dodatkowe pytania i nie może znaleźć odpowiedzi na stronie sklepu, zawsze może zadzwonić lub wysłać maila i wskazać interesujący go model. Wówczas pracownik sklepu udzieli wszelkich niezbędnych informacji lub doradzi inny model dostępny w ofercie, który będzie w jeszcze większym stopniu dopowiadał potrzebom klienta.  

Kiedy przydają się boxy dachowe?

Podobnie jak łańcuchy śniegowe boxy mają to do siebie, że chociaż na co dzień raczej się ich nie używa, to trudno przewidzieć, kiedy będą niezbędne. Dlatego też warto zawczasu odwiedzić sklep Taurus oferujący produkty Thule i złożyć zamówienie na box dachowy. Dzięki temu zawsze będzie można mieć dostęp do dodatkowego miejsca na towar.

 


Komentarze