Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
28 °C
AAA

Kibice Pogoni Szczecin nie wejdą na stadion, więc zwiedzą... Zabrze

Całkiem niedawno pisaliśmy o Arce Gdynia, która jest rozgoryczona faktem, że nie będzie mogła wejść na stadion Górnika Zabrze. Z powodu remontu ronda w pobliżu stadionu sektor gości na domowych meczach Górnika jest zamknięty. Kibice Pogoni Szczecin wcale nie zamierzają jednak stać bezczynnie pod stadionem.

Kibicom Pogoni Szczecin nie przeszkadza jednak remont ronda. Jak zapowiadają i tak mają zamiar udać się do Zabrza aby "pozwiedzać". W pełnoletnim gronie postanowią odwiedzić... Muzeum Górnictwa Węglowego.

[CZYTAJ TAKŻE: Mecz Górnika z Arką bez udziału gości z powodu... ronda]

Niestety, mamy też złą wiadomość. Nasze dwa najbliższe wyjazdy to Łódź i Zabrze. Jeżeli chodzi o mecz z ŁKS-em, to już dawno byliśmy pogodzeni na mecz przed tv. Tak jak u nas, budują tam stadion i nie ma możliwości na przyjęcie kibiców gości.

Dlatego też od dłuższego czasu planowaliśmy naprawdę mocny wyjazd do Zabrza, na którym dodatkowo mamy rewelacyjny termin, tj sobota 17:30 ( 29 luty). Sektor gości zamknięty z powodu remontu… ronda w okolicy stadionu. To jak ważne jest wsparcie dla naszych piłkarzy dobitnie pokazuje ten sezon. Dlatego informujemy, że od jutra ( tj. wtorek 11 luty) wystartują bardzo szybkie i ograniczone w ilości zapisy na wyjazd pociągiem specjalnym celem „zwiedzania” Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, na które wyruszymy w sobotni poranek ostatniego dnia miesiąca. - informuje Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy”

Jak informuje stowarzyszenie do sprzedaży trafi tylko 150 biletów. Jeśli wszystkie zostaną "sprzedane", to Zabrze może spodziewać się bardzo licznej grupy kibiców Pogoni Szczecin. Jak podkreślają "na wycieczkę wybierają się w męskim, pełnoletnim gronie". Czy "Portowcy" mają zamiar narozrabiać przed meczem? Policja z pewnością ma nadzieje, że chodzi jedynie o kulturalne zwiedzanie.

Po 21 meczach Pogoń Szczecin zajmuje 3. miejsce w tabeli, Górnik Zabrze zajmuje 12 lokatę. Zanim dojdzie do meczu z Pogonią Szczecin, Zabrzan czekają mecze z Arką Gdynia i Pogonią Szczecin.


Komentarze