Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
27 °C
AAA

Jak wybrać najlepszego usługodawcę na wesele?

To niby tylko jeden dzień, ale za to najważniejszy. Ten, który wszyscy będą pamiętać do końca życia. Poprzedzają go miesiące przygotowań wypełnione zadaniami do wykonania. Co zrobić, aby ułatwić organizację wesela i jak nie dać się przedweselnemu stresowi? To proste. Wejść na ZorganizujWesele.pl

Niektórzy to uwielbiają, inni nie do końca. Jedno jest pewne przygotowania do wesela mogą napsuć krwi przyszłym małżonkom i wypełnić ich kalendarze po brzegi na długo przed ślubem. Coraz częściej pomocną dłoń do przyszłych małżonków wyciągają portale weselne. 

Wszystko w jednym miejscu

Nikt nie wybierze za nas sukni ślubnej, tortu weselnego, czy DJ-a, ale jest ktoś, kto zgromadził wszystkie te pozycje w jednym miejscu. Portal weselny zorganizujwesele.pl zrzesza polskie, ale również zagraniczne firmy, którym zależy, aby dzięki swoim usługom uczynić z wesela najpiękniejszy dzień w życiu.  Narzeczeni znajdą tam bogatą ofertę dotyczącą sukienek weselnych, DJ-ów weselnych,  a także wyjątkowych miejsc zarówno na ślub, jak i miesiąc miodowy. Duży wybór, duży problem? Niekoniecznie. Dzięki filtrom w wyszukiwarce portalu można zawęzić poszukiwania do tego, co tak naprawdę nas interesuje. Poza tym nowoczesne technologie oraz doświadczenie w organizacji wesel pozwolą skrócić czas zorganizowania uroczystości o ponad 50%!

Wirtualna rzeczywistość, prawdziwe korzyści

Portal ZorganizujWesele.pl prężnie rozwija technologię wirtualnej rzeczywistości (virtual reality) przy organizacji wesel. Dzięki zastosowaniu tej techniki jest w stanie w sposób dosłowny, przenieść młodą parę do konkretnego miejsca lub sytuacji. Stale rozwijający się zespół informatyków i specjalistów, każdego dnia udoskonala to narzędzie w oparciu o SaaS (Software as a Service) i rozwija nowe technologie, dążąc do perfekcji oraz pełnego zadowolenia klientów. Poza tym portal udostępnia również nowoczesny planner ślubny, a na stronie widnieje okienko chatu, przez które na każde, nawet najtrudniejsze pytanie – odpowie konsultant.

Zaufanie na rynku

Portal jest dobrą alternatywą nie tylko dla nowożeńców. Z jego usług korzysta już ponad 10 tys. firm oferujących weselne usługi, w tym wiele wiodących marek, wyznaczających trendy na światowych rynkach. Współpraca pozwala firmom zwiększyć obroty i monitorować konkurencję dzięki odpowiednim powiadomieniom i spersonalizowanym raportom. Firmy dostają także możliwość prezentacji na targach branżowych. Portal ZorganizujWesele.pl zastępuje firmom kosztownych i trudnych do pozyskania e-marketingowców, a dzięki temu poprawia wyniki sprzedażowe.


Komentarze