Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
16 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 29.06 – 05.07

Horoskop na tydzień 29.06 – 05.07 przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04

Jeśli starasz się pozyskać dodatkowe środki finansowe lub czekasz na zwrot długu, uzbrój się w cierpliwość. W tym tygodniu sprawa nie zostanie jeszcze zakończona.

Byk 21.04-21.05
Możesz w tym tygodniu silnie odczuwać stratę lub rozczarowanie, co znacznie cię zdekoncentruje. Unikaj więc podejmowania poważniejszych decyzji i przełóż je na kolejny tydzień. 

Bliźnięta 22.05-21.06    

Sprawa, o którą w ostatnim czasie walczyłeś może rozwiązać się na twoją niekorzyść. Jeśli się nie poddasz i użyjesz swojego sprytu, to można będzie jeszcze coś odwrócić.

Rak 22.06-22.07

Ktoś bliski będzie potrzebował twojej pomocy. Dzięki twojej ofiarności będziesz miał okazję poprawić stosunki z dalszymi członkami rodziny i przedstawić im się w dobrym świetle.

Lew 23.07-22.08    

Uważaj na krętaczy i manipulatorów. Osoba spod znaku Skorpiona lub Ryb może chcieć skraść ci serce, ale nie do końca będzie miała uczciwe intencje.

Panna 23.08-22.09

Twoja sytuacja w firmie jest stabilna i niezagrożona. Jednak ty możesz w tym tygodniu mimo braku realnego zagrożenia pisać czarne scenariusze i nakręcać się w swojej bojaźni.

Waga 23.09-23.10    
Uczestniczyć będziesz w ważnym wydarzeniu, od którego wiele będzie zależało. Bądź otwarty i używaj logicznych, autentycznych argumentów. Prawda sama się obroni.

Skorpion 24.10-22.11    

Wyruszysz w podróż do nowo poznanej osoby, lub z kimś z kim znasz się od niedawna. Taki wyjazd dobrze zrobi tej relacji, bo będziecie się mogli bliżej poznać.

Strzelec 23.11-21.12    

Niespodziewanie możesz otrzymać zaproszenie na imprezę towarzyską. Nawet jeśli nie masz ochoty w niej uczestniczyć, to warto rozważyć tą propozycję, gdyż możesz miło spędzić czas.

Koziorożec 22.12-20.01    
Możesz mieć wrażenie, że nic ci nie wychodzi a bliscy bardziej są skoncentrowani na swoich problemach. To tylko przejściowe trudności, a osamotnienie minie z końcem tygodnia.

Wodnik 21.01-20.02    
To czas na działanie w pojedynkę, gdyż jakakolwiek współpraca teraz może nie przynieść ci korzyści. Walcz o swoje i nie zwracaj uwagi na konkurencję.

Ryby 21.02-20.03  

Pojawi się okazja, aby podreperować swój budżet. Jeśli poszukujesz dodatkowego zatrudnienia, to los będzie ci w tym przedsięwzięciu sprzyjał.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/


Komentarze