Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
0 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 24.02 – 01.03

Artykuły
Horoskop na tydzień 24.02 – 01.03 przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04
Otrzymasz propozycję współpracy lub inwestycji. Nie należy decyzji podejmować w tym tygodniu. Daj sobie czas na przemyślenia i nie śpiesz się z podjęciem decyzji.  

Byk 21.04-21.05
Pojawi się ktoś z kim przez ostatni czas byłeś w konflikcie. Osoba z Tobą skłócona wyciągnie rękę na zgodę, a jej zamiary będą szczere. Może warto dać drugą szansę…  

Bliźnięta 22.05-21.06

Rywale w pracy będą ci patrzeć na ręce. Szczególnie osoba spod znaku Barana może chcieć c zaszkodzić, aby osiągnąć korzyści dla siebie. Miej oczy szeroko otwarte.

Rak 22.06-22.07

Przez nieuwagę, pośpiech lub nieprzemyślane decyzje możesz uszczuplić stan swojego konta. Niekorzystne jest też w tym tygodniu decydowanie się na wartościowy zakup.

Lew 23.07-22.08

W pewnej ważnej dla ciebie sprawie będziesz zmuszony wykazać się asertywnością i siłą charakteru. Nie poddawaj się, bo uda ci się w tym tygodniu dojść do celu.

Panna 23.08-22.09

Uda ci się odnowić zawieszoną znajomość. Coś na co czekasz od dawna w relacji damsko-męskiej maksymalnie przyśpieszy. Nie spodziewaj się jeszcze konkretów, ale z pewnością nabierzesz nadziei na pozytywne rozstrzygnięcie.

Waga 23.09-23.10
To na co w ostatnim czasie wytrwale pracowałeś będzie miało w tym tygodniu swój finał. Będziesz dzięki temu w centrum uwagi i przyjmować będziesz pochwały za swój wyczyn.   

Skorpion 24.10-22.11

Stopniowo zaczniesz żegnać się z negatywnymi emocjami, które mocno cię przytłaczały. Pojawi się nowe, przyjemne uczucie, które na długo w twoim sercu zagości.

Strzelec 23.11-21.12

Niektóre sprawy, mimo że chcesz rozwiązać szybko wymagają cierpliwości i rozwagi. Nie śpiesz się i daj sobie czas na przemyślenia, nawet jeśli decyzja jest oczywista.

Koziorożec 22.12-20.01
Możesz opaść z sił i stracić nadzieję w powodzenie projektu nad którym od dawna pracujesz. Trzeba będzie poszukać nowych rozwiązań lub sposobów na rozwój przedsięwzięcia.

Wodnik 21.01-20.02
Możesz czuć w tym tygodniu ogromną potrzebę izolacji. Celowo będziesz odsuwał się od życia towarzyskiego, aby sam ze sobą przemyśleć wiele spraw.  

Ryby 21.02-20.03

Podejmiesz nowe działania zawodowe, dzięki którym nabędziesz doświadczenia i rozwiniesz swoje kompetencje. Możliwa również poprawa finansowa dzięki np. premii lub nagrodzie.   

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/


Komentarze