Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
5 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 23.03 – 29.03

Artykuły
Horoskop na tydzień 23-29 marca przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04

Skupiony będziesz w tym tygodniu na sprawach zawodowych i materialnych. Kurczowo trzymać się będziesz tego co posiadasz, dbając o każdy szczegół. 

Byk 21.04-21.05
Względem innych nie przejawiaj zbytniej pewności siebie. Schowaj pychę i dumę. W innym przypadku los nauczy cię pokory i zmusi do zastanowienia się nad swoim postępowaniem.  

Bliźnięta 22.05-21.06

Uda ci się zrealizować plan, nad którym od dawna pracujesz. Jeszcze trochę determinacji i pracy i z końcem tygodnia będziesz już na mecie.

Rak 22.06-22.07

W stałych związkach mogą pojawić się problemy. Na jaw wyjdzie sekret, który mocno zaburzy twoje poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Nie wyciągaj jednak pochopnych wniosków, jeśli nie wyjaśnisz najpierw sytuacji.

Lew 23.07-22.08

Ktoś bardzo ci bliski i serdeczny spełni twoje marzenie. Dosłownie, zostaniesz miło zaskoczony i poczujesz się dla kogoś ważny. Bądź otwarty na przyjęcie tego miłego gestu.

Panna 23.08-22.09

Wyjątkowo sentymentalny i nostalgiczny tydzień. Chętnie odnawiać będziesz zapomniane znajomości i powracać będziesz do spraw niezakończonych jeszcze.

Waga 23.09-23.10
Obecna sytuacja będzie dla ciebie już na tyle uciążliwa, że czuć będziesz się samotny, zapomniany a nawet odrzucony. Pamiętaj, że to tylko stan przejściowy.   

Skorpion 24.10-22.11

Skupiony będziesz na jednej czynności, która zdominuje całkowicie twoje życie. Nadrzędnemu zadaniu poświęcać będziesz każdą wolną chwilę i większość sił witalnych.

Strzelec 23.11-21.12

Trudna sytuacja w jakiej obecnie się znajdujesz będzie dla ciebie coraz bardziej uciążliwa. Możesz czuć, że nie potrafisz sobie znaleźć miejsca, w którym będziesz szczęśliwy.

Koziorożec 22.12-20.01
W twojej relacji może pojawić się ktoś trzeci, kto namiesza w twoich stosunkach z partnerem. Nie bądź zaborczy i nie rób nic na siłę, bo kłótnie nie wyjaśnią sytuacji.     

Wodnik 21.01-20.02
Sytuacja w jakiej od dawna się znajdujesz będzie coraz bardziej przytłaczająca. Z jednej strony możesz opaść z sił, aby cokolwiek zmieniać, ale z drugiej masz świadomość, że nie można tkwić w stagnacji.  

Ryby 21.02-20.03

W stałych związkach mocno namiesza osoba trzecia. Możesz mieć wrażenie, że nie masz wpływu na partnera, który mniej liczyć się będzie z twoim zdaniem.    

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/

 


Komentarze